Gwiazdy

Justyna Szyc-Nagłowska na zdjęciach z synem. Fani: "Czy to spacer z dzieckiem, czy wybieg dla Victoria's Secret?"

Gwiazdy

Justyna Borys-Nagłowska

Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc są kochającym się małżeństwem. Ostatnio dziennikarka umieściła w mediach społecznościowych swoje zdjęcia, które wykonał jej mąż. Wygląda na nich doskonale, co potwierdzają komentarze fanów i samego aktora.

Justyna Szyc-Nagłowska na zdjęciach wykonanych przez Borysa Szyca

Justyna Szyc-Nagłowska opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcia, na których widać, jak spaceruje z synkiem. Na pierwszym z nich Henio próbuje swoich sił na hulajnodze, a na drugim - jest w objęciach swojej mamy. Fotografie wykonał Borys Szyc. - Lubię na siebie patrzeć oczami męża. Jest tam sporo miłości ❤️ - napisała w poście dziennikarka i autorka podcastów.

Zdjęcia skomentował także aktor: - Soooooooo hooooootttt ?????❤️❤️❤️. Przyłączamy się do słów Borysa Szyca, ponieważ na obu zdjęciach Justyna wygląda świetnie. Ma na sobie m.in. białe spodenki, które odsłaniają jej zgrabne i opalone nogi. Podobnego zdania było wielu fanów żony aktora. "Czy to spacer z dzieckiem, czy wybieg dla Victoria's Secret!?", "Totalnie hot mama", "O rety! Nogi do nieba! Zazdraszczam" - czytamy w komentarzach.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc - jak się poznali

Dziennikarka i aktor poznali się w Teatrze Telewizji. Borys Szyc grał wówczas syna Krystyny Jandy, a Justyna Nagłowska była jej asystentką. Wpadli sobie w oko, ale ich związek nie trwał długo. Prawie 10 lat po zerwaniu drogi obojga ponownie się skrzyżowały. Jak stwierdziła dziennikarka, wpadli na siebie w odpowiednim momencie i postanowili razem o to zawalczyć, wzajemnie się wspierając i realizując marzenia.

W 2019 r. aktor oświadczył się ukochanej i został przyjęty. Obecnie Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc są małżeństwem i tworzą patchworkową rodzinę. Dziennikarka jest mamą dwóch córek z poprzedniego związku, natomiast Borys Szyc - ojcem nastoletniej Soni. Para ma też wspólnego syna, Henia.

Zobacz wideo: Justyna Nagłowska: "Bez podróży moje życie nie byłoby fajne"

>>> Zobacz także:

Anna Dereszowska pierwszy raz o trzeciej ciąży. "To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie"

"To było okupione bardzo dużym bólem". Klaudia Halejcio o trudach macierzyństwa

Małgorzata Rozenek-Majdan o powiększeniu rodziny: Dałam Radkowi synów, a on mi córeczkę

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości