Blanka Lipińska pokazała partnera. "Dziękuję za miłość, której pozwoliłeś mi doświadczyć"

Autor:
Nastazja
Bloch
Blanka Lipińska

Wraz z końcem grudnia większość z nas robi krótkie podsumowania minionego roku. Na to samo zdecydowała się Blanka Lipińska, która postanowiła podziękować losowi za wszystko, co otrzymała. Autorka książek erotycznych nawiązała także do tajemniczego partnera.

Blanka Lipińska – podsumowanie 2022 roku

Blanka Lipińska 31 grudnia postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami związanymi z mijającymi miesiącami. Autorka erotycznych powieści zrobiła małe podsumowanie i przypomniała, jak wyglądał jej 2022 rok. Nie zabrakło podróży, miłości, spotkań ze znajomymi i życiowych lekcji, które choć trudne, ostatecznie przyniosły wiele dobrego.

W ostatni dzień grudnia Blanka Lipińska postanowiła także pochwalić się nowym partnerem. Na Instagramie zamieściła tajemnicze zdjęcie z mężczyzną, a fani dodali "Przystojna bestia".

Miłość i związki

Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocnoDzień Dobry TVN
wideo 2/12

- Dziękuję Ci 2022 za ogromną naukę, którą ze sobą przyniosłeś. Dziękuję za wszystkie podróże Dziękuję za ludzi, których spotkałam i za to ile się nauczyłam Dziękuję, że pokazałeś mi jak kruche i ważne jest ZDROWIE Dziękuję za miłość, której pozwoliłeś mi doświadczyć Żegnaj 2022. Byłeś bardzo długim, skomplikowanym i pięknym rokiem. Witaj 2023. Zapraszam Obyś był jeszcze ciekawszy niż Twój poprzednik - napisała Blanka.

Blanka Lipińska – nowy partner

Wszystko wskazuje na to, że Blanka Lipińska znalazła "tego jedynego". Serce celebrytki już jakiś czas temu skradł Paweł Baryła, ceniony scenograf. Pod koniec sierpnia w jednym z wywiadów wyznała, co ma w sobie ukochany:

– Wszystko, czego nie miał żaden inny mężczyzna przed nim! Nie zamierzam jednak rozmawiać ani o moim życiu uczuciowym, ani o moim partnerze. Niech wystarczy wam fakt, że u mnie wszystko super – oznajmiła.

W wigilijny wieczór Blanka zaskoczyła swoich fanów zdjęciem na Instastory, na którym zaprezentowała złoty, pokaźny pierścionek. Tym samym zaanonsowała, że partner poprosił ją o rękę. Czy rok 2023 będzie przełomowy dla 37-latki? Życzymy, by zgodnie z wolą Blanki był jeszcze lepszy niż poprzedni.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego:  PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości