Beyonce po 5 latach ponownie zagra w Polsce. Na kiedy artystka zaplanowała koncert?

Aktualizacja:
Autor:
Katarzyna
Oleksik
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Beyonce to jedna z najbardziej cenionych wokalistek na świecie. Artystka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że zagra w Polsce. To będzie jej trzecia wizyta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zobaczymy gwiazdę na żywo?

Beyonce. Gdzie i kiedy zagra w Polsce?

Szykuje się prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Beyonce. Gwiazda opublikowała na Instagramie post, w którym zapowiedziała, że ponownie przyjedzie do Polski. Artystka zagra w naszym kraju w ramach trasy koncertowej "Renaissance World Tour".

Beyonce zobaczymy 27 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie. To będzie trzecia wizyta wokalistki w Polsce. Ostatni raz zagrała w naszym kraju 5 lat temu.

- To jest dłuższy powrót do koncertowania, bo zrobiła sobie taką sześcioletnią przerwę, choć wszyscy mają w pamięci jej występ chyba sprzed dwóch tygodni z Dubaju. Ale to nie była trasa koncertowa, tylko jej występ z okazji otwarcia hotelu na słynnej dubajskiej palmie. Zainkasowała 24 miliony dolarów za ten występ - informuje w Dzień Dobry TVN dziennikarz Mateusz Hładki.

Beyonce w Polsce. Ile będą kosztowały bilety?

Jak podaje Ticketmaster, przedsprzedaż biletów na warszawski koncert artystki ruszy już 6 lutego 2023 roku. Do regularnej sprzedaży trafią one 10 lutego. Nie podano jeszcze cen wejściówek.

Warto dodać, że podczas tourne wokalistka zamierza odwiedzić wszystkie kontynenty. W pierwszej kolejności artystka odwiedzi Europę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości