Gwiazdy

Beata Kozidrak w autobiografii zdradza powody rozwodu. "To były dramatyczne chwile"

Gwiazdy

1EN_01442427_0079.jpg

Beata Kozidrak zapowiadając autobiograficzną książkę "Beata. Gorąca krew" oznajmiła, że zaskoczy czytelników. Teraz już wiadomo, jakie sekrety zdecydowała się ujawnić. Artystka pierwszy raz otwarcie opowiada o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem.

Autobiografia artystki ukaże się 4 maja, w dniu jej urodzin. - Dzień dobry, do premiery książki i mojego nowego singla zostało 5 dni. Jestem bardzo podekscytowana – podzieliła się radością na Instagramie.

Na pomysł napisania książki o swoim życiu Beata Kozidrak wpadła już dawno temu, ale dopiero podczas izolacji znalazła czas na jego realizację. W wywiadach mówi, że dokładała starań, by książka była napisana lekko i żartobliwie i już zbiera dobre recenzje. O jej autobiografii w wywiadzie dla "Gali" wypowiedziała się z entuzjazmem Kasia Nosowska: "Beata, to się świetnie czyta. I teraz wiem, skąd te twoje teksty".

Rozwód Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak była w związku małżeńskim przez 37 lat. Rozwiodła się w 2016 roku. Już po pierwszej rozprawie przestała być żoną Andrzeja Pietrasa, ojca ich dwóch córek Kasi i Agaty oraz wieloletniego menedżera zespołu Bajm. Para doszła do porozumienia co do podziału majątku. Artystka nie kryła radości, że wszystko poszło sprawnie, i że w końcu udało się zakończyć związek, który w jej odczuciu trwał za długo.

Po rozwodzie wraz młodszą córką zamieszkała w rodzinnym domu, z mamą Alicją i bratem Jarosławem. Wspierały ją także druga córka i siostra Mariola.

Dla fanów artystki jej rozwód był zaskoczeniem. Wtedy jednak zdradziła, dlaczego podjęła taką decyzję. W wywiadach mówiła wprawdzie, że musiało dojść do rozstania, nie ujawniała jednak, że w małżeństwie mierzyła się z poważnymi problemami. Te informacje zachowała w tajemnicy niemal do premiery książki, której fragmenty cytuje tygodnik "Na Żywo" .

Dlaczego Beata Kozidrak rozstała się z mężem?

Dla fanów artystki jej rozwód był zaskoczeniem. Wtedy jednak zdradziła, dlaczego podjęła taką decyzję. W wywiadach mówiła wprawdzie, że musiało dojść do rozstania, nie ujawniała jednak, że w małżeństwie mierzyła się z poważnymi problemami. Te informacje zachowała w tajemnicy niemal do premiery książki.

W autobiografii artystka na pisała: - Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie, wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile. Trudno do nich wracać, lecz jedno na pewno chcę zapamiętać: pełnoletnia córka stała się w tym czasie moją przyjaciółką i wielkim wsparciem - opowiada Kozidrak na łamach swojej autobiografii, której fragment publikuje tygodnik "Na Żywo".

Zobacz wideo: Beata Kozidrak wkroczyła do #hot16challenge2

Zobacz także:

Bartek Jędrzejak o depresji: "Mówię o tym nie dla fejmu, tylko dlatego, żeby walczyć z psychostygmą"

Anita Lipnicka pokazała dom zaprojektowany przez męża. Sonia Bohosiewicz: "Cudne!"

10 rocznica ślubu Williama i Kate. Zanim się pobrali, do Middleton przylgnął nieprzyjemny przydomek

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Źródło: Pomponik.pl

Pozostałe wiadomości