Gwiazdy

Anna Markowska z "Top Model" na zdjęciu z Pawłem Delągiem. Nie spodziewała się, jaką to wywoła lawinę komentarzy

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

"Wygląda jak Twój ojciec i mógłby nim spokojnie być"- taki komentarz pojawił się pod postem Anny Markowskiej, która zamieściła zdjęcie z Pawłem Delągiem. Modelka odpowiedziała na tę złośliwość.

Anna Markowska w towarzystwie Pawła Deląga

Ostatnie zdjęcie uczestniczki "Top Model" wywołało prawdziwą burzę w sieci. "Anna Markowska i Paweł Deląg są parą?", "Anna Markowska na wspólnym zdjęciu z Pawłem Delągiem" – takie spekulacje pojawiły się w sieci. Prawdziwa lawina komentarzy posypała się pod zdjęciem modelki.

Ania Markowska zamieściła bowiem na swoim koncie na Instagramie fotografię, do której pozuje w towarzystwie Pawła Deląga. Do postu dodała opis: "Mądrość i szczerość zamknięta w chwili z książką i winem, którą zapamiętam na zawsze. Gdzieś na środku wszechświata… ".

Anna Markowska odpowiedziała na złośliwy komentarz

Modelka nie zasugerowała zatem, że coś ją łączy z aktorem, ale internauci sami dopisali tę historię. Jaka jest prawda? Tego nie wiemy, bo Ania nie skomentowała tej relacji. Natomiast odniosła się do złośliwych słów, które pojawiły się pod postem:

"Kryzys wieku średniego… Niestety"; "Niech dziewczyna oprzytomnieje, bo on ma kryzys wieku średniego. Modelka, której niczego nie brakuje, w taki związek się pakuje..."; "Wygląda jak Twój ojciec i mógłby nim spokojnie być"

- czytamy.

Modelka dosadnie odpowiedziała na ostatni komentarz: "Będąc 30-letnią kobietą, proszę pozwolić, że samodzielnie uznam, kto jest dla mnie odpowiedni…".

Czas pokaże, czy Ania Markowska faktycznie odnalazła szczęście u Pawła Deląga. Natomiast jedno jest pewne, znaczna część fanów kibicuje modelce: "Ale piękna para. Aniu nie przejmuj się tymi komentarzami", "Szczęścia". Osoby ze świata show-biznesu również ją wspierają: - Znam się z Anią i jej kibicuję - napisała nasza prowadząca, Paulina Krupińska-Karpiel. Z kolei Sonia Bohosiewicz skomentowała czterema "serduszkami".

My również trzymamy kciuki za Anię!

Zobacz także:

Jak wygląda córka Moniki Bellucci? Deva Cassel odziedziczyła urodę po znanej mamie i zaczyna karierę

Joga podbija serca Polek. Maria Prokop wskazuje 7 korzyści, jakie płyną z podjęcia praktyki

Tomek Makowiecki wraca po 8 latach z nowym singlem. "Wszystko wywróciło się do góry nogami, przewartościowało"

Zobacz wideo: Anna Markowska z „Top Model” walczy o swoje marzenia

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości