Gwiazdy

Anna Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia". "To jest bardzo ważny cel"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Ania Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia"

"Podaruj Misia" to wyjątkowa akcja charytatywna. Już po raz 16 Fundacja TVN zachęca do niesienia pomocy poprzez kupowanie najbliższym wyjątkowych pluszaków. Dają one radość nie tylko obdarowywanym, ale przede wszystkim potrzebującym dzieciom. W tym roku całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

"Podaruj Misia"

Fundacja TVN już od 16 lat prowadzi akcję "Podaruj Misia". Co roku gwiazdy i projketanci wspólnie tworzą maskotki, które podbijają serca ludzi w całej Polsce. W tym roku mamy misia Dorotkę, Marcinka, Małgosię i Paulinkę.

Dorotka to dzieło Doroty Wellman i Roberta Kupisza. Elegancki Marcinek to wynik współpracy Marcina Prokopa i Tomasza Ossolińskiego. Za góraleczkę Paulinę nie mógł być odpowiedzialny nikt inny jak Paulina Krupińska i Zosia Ślotała, zaś nad szykowną Małgosią pracowała Małgorzata Kożuchowska i Zuzanna Wachowiak.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Anna Lewandowska wspiera akcję "Podaruj Misia"

Co roku wiele polskich gwiazd czeka na telefon, czy zechcą wziąć udział w akcji "Podaruj Misia". Jedną z osób, która kolejny raz jest twarzą tej kampanii, została Anna Lewandowska. Jak mówi trenerka, to jej obowiązek jako osoby publicznej, by nieść dobro.

- Zawsze powtarzam, że szczególnie osoby publiczne powinny przyczynić się do tego i pomagać, angażować się w tego typu akcje. Tym bardziej w tym roku - tak ważna akcja - pieniądze będą zbierane na budowę szpitala psychiatrii dzieci i młodzieży i to jest bardzo bardzo bardzo ważny moment. Chciałabym namówić wszystkich, by przyczynili się do tego i kupowali misie - powiedziała Anna Lewandowska.

To, iż jest mamą, sprawiło, że zdaje sobie sprawę, jak ważna jest pomoc dla najmłodszych. - To jest bardzo ważny cel, który wszyscy możemy zrealizować - zaznaczyła.

Jeśli chcielibyście wesprzeć budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży, misie znajdziecie w sieci sklepów Rossman.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości