Anna Czartoryska o nowych odcinkach "Usta Usta". Fani: "Taka miła niespodzianka"

serial "Usta Usta" sezon 5, Anna Czartoryska-Niemczycka, Paweł Wilczak, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska, Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz

Anna Czartoryska podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych wspaniałą wiadomością. Okazuje się, że fani serialu "Usta Usta" już za kilka dni będą mogli obejrzeć nowe odcinki produkcji. Gdzie będą dostępne?

Anna Czartoryska o serialu "Usta Usta"

Serial "Usta Usta" zadebiutował na antenie stacji TVN w 2010 roku i doczekał się wówczas trzech sezonów. Ku zadowoleniu fanów, produkcja po dekadzie w wielkim stylu wróciła na ekrany wraz z popularnymi aktorami znanymi z poprzednich serii – Pawłem Wilczakiem, Sonią Bohosiewicz, Wojtkiem Mecwaldowskim, Magdaleną Popławską i Marcinem Perchuciem.
Teraz Anna Czartoryska, która w zeszłym roku dołączyła do produkcji, ujawniła, że już za kilka dni fani serialu będą mogli obejrzeć nowe odcinki, w których poznają dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z Aleksandrą Popławską oraz Sonią Bohosiewicz i spytała internautów: "Ale super wiadomość! Od 12 kwietnia na Player.pl dostępne będą nowe odcinki 'Usta Usta' . (...) Będziecie oglądać?".
Post wzbudził wielką radość wśród fanów serialu. W komentarzach czytamy:
  • Oczywiście. Nie mogę się doczekać. Uwielbiam. Bardzo prawdziwy serial, a i bardzo śmieszny
  • Omg, ale super wiadomość
  • Oczywiście, że tak. W święta się zastanawiałam, kiedy będzie ciąg dalszy, a tu taka miła niespodzianka.

Co wydarzy się w 5. sezonie "Usta Usta"?

W 5. sezonie serialu samotny Adam (Paweł Wilczak) zacznie zwracać uwagę na właścicielkę wynajmowanego przez niego mieszkania, Magdę (Anna Czartoryska-Niemczycka). Kobieta uwikłana będzie jednak w romans z żonatym mężczyzną i taki stan rzeczy będzie jej bardzo odpowiadał.
Agnieszka (Magdalena Popławska), marząca o własnym wydawnictwie, znajdzie z kolei nową, młodą pisarkę Różę z ogromnym potencjałem. Swój sukces będzie świętować w ramionach Michała (Mateusz Damięcki). O jej względy będzie również rywalizował milioner Robert (Roman Frankl) oraz Krzysztof (Marcin Perchuć), który będzie bez pracy, bez mieszkania i z marnym pomysłem na życie - co lub kto odmieni jego codzienność?
Zdecydowanie lepiej będzie się wiodło Izie (Sonia Bohosiewicz). Po latach w końcu otrzyma awans, którego będzie miała okazję szybko pożałować. Czy stanie się bezwzględną bizneswoman?
- Myślę, że widzowie w końcu odetchną, czeka ich serial pełen emocji. Zazdroszczę im, że obejrzą go po raz pierwszy. Na pokazach wewnętrznych śmialiśmy się i wzruszaliśmy – to jest powrót do najlepszych czasów "Usta usta". Aktorzy w koncertowej formie, odważne sceny, inteligentny humor i dobry nastrój utrzymujący się na długo jeszcze po obejrzeniu odcinka mamy gwarantowany - zdradziła producentka serialu, Oriana Kujawska.

5. sezon serialu "Usta Usta" - gdzie można obejrzeć?

Najnowszy sezon bawiącej tysiące widzów produkcji będzie dostępny na platformie Player.pl już 12 kwietnia. Kolejne premierowe odcinki "Usta Usta" publikowane będą w każdy poniedziałek.
Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała nowego członka swojej rodziny. "To jest zobowiązanie na wiele lat". Zobacz wideo:
Zobacz też:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości