Aneta Kręglicka skończyła 58 lat. "Jest w show-biznesie na własnych zasadach, a to nie lada sztuka"

Autor:
Berenika
Olesińska
Newsy ze świata gwiazd
Newsy ze świata gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

23 marca Aneta Kręglicka obchodziła 58. urodziny. Z tej okazji reporter Mateusz Hładki wymienił się w Dzień Dobry TVN swoimi spostrzeżeniami na temat intrygującej osobowości modelki. Dlaczego wciąż przedstawiana jest w mediach jako Miss Świata?

Aneta Kręglicka świętuje 58. urodziny

Aneta Kręglicka przyszła na świat 23 marca 1965 roku. Modelka skończyła właśnie 58 lat. Według Pauliny Krupińskiej-Karpiel zdobywczyni tytułu Miss Świata 1989 udowadnia, że wiek to tylko liczba, a uroda nie musi przemijać wraz z upływem czasu. Mateusz Hładki pochylił się natomiast nad interesującą osobowością solenizantki i jej podejściem do kreowania medialnego wizerunku.

- Osoba, jak dla mnie, niezwykła. Pomijając jej powalającą urodę, to mogę powiedzieć (ponieważ robiłem kilka reportaży z Anetą Kręglicką, także z okazji 30-lecia zdobycia przez nią korony Miss Świata), że ma w sobie niezwykły spokój, taki kojący wręcz. Mam wrażenie, że to jest osoba, która nigdy się nigdzie nie spieszy, która żyje własnym rytmem dosłownie i w przenośni. Bardzo zdystansowana, na własnych zasadach jest w show-biznesie, a to jest nie lada sztuka, żeby nie ulec presji bycia wszędzie, uczestniczenia we wszystkim - ocenił w Dzień Dobry TVN.

Tytuł Miss Świata - błogosławieństwo czy przekleństwo?

Aneta Kręglicka dała się poznać szerszej publiczności w 1989 roku, kiedy zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na całym globie. Wyróżnienie Polki w międzynarodowym konkursie było bardzo istotnym (również pod względem politycznym) wydarzeniem, które wpłynęło na całe życie modelki. Gwiazda do dziś jest głównie z nim kojarzona.

- Rozmawiałam nieraz czy to z Anetą, czy z Ewą Wachowicz i zawsze dziewczyny powtarzały, że naprawdę można zrobić tysiące innych rzeczy, ale i tak gdzie się nie pojedzie, to i tak wszyscy przedstawiają jako miss - zaznaczyła w naszym studiu Paulina Krupińska-Karpiel.

Prowadzący Dzień Dobry TVN uznali, że Aneta Kręglicka raczej nie ma z tym faktem większego problemu i nie zamierza odcinać się od swojej przeszłości. Mateusz Hładki wytłumaczył jednak, że zjawisko utożsamiania modelki wyłącznie z konkursem piękności może brać się z de facto jej niewielkiej aktywności w świecie celebrytów.

- Dlatego może w pierwszej chwili zawsze ją definiujemy jako Miss Świata, bo to, czym ona zajmuje się na co dzień, tak naprawdę ma niewiele wspólnego z show-biznesem, bo to jest bizneswoman, to jest producentka, związana poniekąd z tym światem artystycznym, ponieważ jej mąż Maciej Żak jest reżyserem - przypomniał dziennikarz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości