Jennifer Lopez o sekrecie swojej figury i nawykach. Gwiazda wstaje bladym świtem

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
pudelek.pl
Jennifer Lopez i jej „Wystrzałowe wesele”
Jennifer Lopez i jej „Wystrzałowe wesele”Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Jennifer Lopez w ostatnim wywiadzie zdradziła, jak dba o swoją nienaganną sylwetkę. Podkreśliła też, że aktywność fizyczna wspomaga zdrowie psychiczne. Artystka ma codzienne nawyki, których przestrzega.

Jennifer Lopez o ćwiczeniach

Jennifer Lopez od wielu lat zachwyca swoją sylwetką. Gwiazda ma 53 lata i utrzymuje, że nigdy nie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej.

JLo udzieliła wywiadu "Us Weekly" i podkreśliła, że codzienna aktywność fizyczna pozwala jej też zachować równowagę psychiczną. - Nie jest tajemnicą, że fitness jest bardzo ważną częścią mojego życia. Myślę, że istnieje pozytywna korelacja między ćwiczeniami a zdrowiem psychicznym - wyznała w trakcie rozmowy.

I dodała: - Kiedy znajdziesz dobrą równowagę dzięki determinacji i skupieniu, w naturalny sposób dążysz wtedy do bycia najlepszą wersją siebie.

Jak wygląda dzień Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez swój dzień rozpoczyna wcześnie, bo o 4:45. W pierwszej kolejności pojawia się na siłowni i jest to nieodłączna część jej aktywności. Nawet jeśli ma bardzo zajęty dzień, nie rezygnuje z treningu.

- Staram się dokonywać dobrych wyborów i równoważyć swój czas - tłumaczyła.

Trzeba przyznać, że ćwiczenia na siłowni to jedna z wielu aktywności, bo artystka od zawsze wylewa siódme poty na salach tanecznych. Jej każdy występ na scenie to ogromny wysiłek, wokalistka nie tylko śpiewa, ale zawsze prezentuje też skomplikowane show.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

Pozostałe wiadomości