Natalia Kukulska pokazała młodszą córkę. Fanka: "Szybko urosła"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Natalia Kukulska i Miuosh w słusznej sprawie
Natalia Kukulska i Miuosh w słusznej sprawie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Natalia Kukulska pochwaliła się w mediach społecznościowych relacją z wypoczynku. Wiosenne kadry zachwyciły fanów, jednak uwagę przykuwa zdjęcie najmłodszej pociechy artystki. Sześcioletnia Laura to już duża dziewczynka.

Natalia Kukulska pochwaliła się córką

Natalia Kukulska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Artystka ma na swoim koncie liczne sukcesy muzyczne, a jej twórczość cieszy się dużym zainteresowaniem już od ponad dwóch dekad. Gwiazda chętnie udziela się też w mediach społecznościowych, na Instagramie obserwuje ją 261 tysięcy osób.

Profil wokalistki to zbiór zarówno jej aktualnych sukcesów zawodowych, jak i ważnych chwil z prywatnego życia. W najnowszym poście Natalia Kukulska pochwaliła się rodzinnym wyjazdem. W poście możemy podziwiać piękne morze oraz biegnącą w jego kierunku córkę artystki Laurę.

Fani zachwyceni zdjęciem Laury

Natalia uchwyciła dziewczynkę w uroczym kadrze. Jej najmłodsza pociecha ma dopiero 6 lat, jednak wielu jej fanów twierdzi, że już jest bardzo podobna do swojej mamy. Na zdjęciu widzimy, że Laura również ma ciemne, długie włosy. - Oddech… prawdziwej wiosny. Świat radosny - napisała artystka.

Fani zachwycili się relacją z wypoczynku swojej idolki. - "Wow, ale cudowne widoki", "Cudne fotki", "Piękne zdjęcia", "Przepiękna ta wiosna" - czytamy pod postem. Jedna z fanek zwróciła także uwagę, na fakt, że jej najmłodsza pociecha jest już dużą dziewczynką.

- "Szybko urosła. Laura spora dziewczynka. Cudne zdjęcia, aż dech zapiera. Piękne, wiosenne" - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości