Książę William w Warszawie. Jak na jego przyjazd zareagowały fanki?

Autor:
Oskar
Netkowski
Książę Harry zmienił jego życie
Książę Harry zmienił jego życieDzień Dobry TVN
wideo 2/20

Książę William od wczoraj jest w Polsce. Niespodziewana wizyta podyktowana jest spotkaniami dyplomatycznymi. Monarcha wraz z żoną Kate odwiedził najpierw brytyjskich żołnierzy w Rzeszowie. Dziś spotkać można go było w stolicy, gdzie chętnie pozował do zdjęć z fankami.

Książę William - co robił w Warszawie?

O jego przylocie do Polski wiedział mało kto. Owiana tajemnicą wizyta brytyjskiego kandydata do tronu motywowana jest spotkaniami dyplomatycznymi. W środę, 22 marca księcia Williama przywitał w stolicy prezydent miasta Rafał Trzaskowski. Książę William odwiedził punkt pobytowy dla uchodźców. Przebywa tam około 300 ukraińskich kobiet i dzieci, z którymi rozmawiał i spędzał czas.

Książę William zrelacjonował swój pobyt w Polsce w sieci. Poinformował nawet, że punkt przy ul. Wołoskiej zapewnia potrzebującym dwa bezpłatne posiłki dziennie, lekcje języka polskiego, wsparcie psychologiczne i zawodowe oraz "bezpłatny sklep" z dostępem do odzieży i środków higieny osobistej.

Książę William i selfie z polskimi fanami

W czwartek, 23 marca książę William złożył wieniec przy Grobie Nieznanego Żołnierza, spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą, aż w końcu udał się do Hali Koszyki. Rozmawiał tam z młodymi uchodźcami z Ukrainy.

Kiedy tylko fani zauważyli księcia, zaczęli podchodzić do niego i robić sobie wspólne selfie. Co ciekawe, monarcha nie protestował. Chętnie pozował do zdjęć w tłumie wielbicieli. Zresztą spójrzcie sami:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson/Getty Images

Pozostałe wiadomości