Gwiazdy

Amber Heard złożyła zeznania przeciwko byłemu mężowi. "Zaczęła mówić o przemocy"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Amber Heard
Jacopo Raule/Contributor/Getty ImagesAmber Heard złożyła zeznania w sądzie

Amber Heard złożyła zeznania w procesie o zniesławienie, który wytoczył jej były mąż. Aktorka ze szczegółami opisała akt przemocy, którego miał dopuścić się Johnny Depp. W Dzień Dobry TVN o kulisach głośnej sprawy sądowej opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Amber Heard złożyła zeznania w sądzie

Sądowa batalia pomiędzy Johnnym Deppem a Amber Heard zwróciła uwagę całego świata. Uznany aktor pozwał swoją byłą żonę o zniesławienie, domagając się odszkodowania w wysokości 50 mln dolarów. W środę, 4 maja br. aktorka po raz pierwszy złożyła zeznania w tej sprawie.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- Mnóstwo łez się leje, mnóstwo zarzutów względem Johnny'ego. Zaczęła mówić o przemocy (...). To się ma nijak do zeznań Johnny'ego Deppa, który z kolei twierdzi, że nigdy na kobietę ręki nie podniósł - zauważyła Sandra Hajduk-Popińska.

Amber Heard oskarżyła byłego męża o przemoc

Amber Heard przedstawiła byłego męża jako człowieka nieprzewidywalnego i agresywnego. Ze szczegółami opisała pierwszy przypadek użycia przemocy przez Johnny'ego Deppa, wspomniała też o jego uzależnieniu od środków odurzających.

- Trzeba zaznaczyć, że ona też zażywała te narkotyki. W czasie tych zeznań była o tym mowa (...). Ona przyznaje się do tego, że robili to wspólnie - podsumowała Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Jacopo Raule/Contributor/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości