Gwiazdy

Najbardziej oryginalne tatuaże gwiazd. Która z nich ma na plecach elementy zastawy stołowej?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11
Dzień Dobry TVNCo nowego w świecie gwiazd?

Coraz więcej osób decyduje się na ozdobienie swojego ciała tatuażem. Wśród nich są również znane twarze show-biznesu, a ich projekty często przyciągają zainteresowanie opinii publicznej. Które z nich są najbardziej oryginalne? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN reporterka, Sandra Hajduk.

Najdziwniejsze tatuaże gwiazd

Choć kiedyś tatuaże nie były tak popularne, to od kilku lat coraz więcej osób decyduje się ozdobić nimi swoje ciało. Wśród nich są również znane osobowości z show-biznesu. Niektóre z projektów do dziś wzbudzają wielkie emocje wśród opinii publicznej. Tak było w przypadku m.in. restauratorki Lary Gessler, która wykonała go z myślą o swoich rodzinnych tradycjach.

- Są to elementy zastawy. Widzimy sztućce, łyżkę, nóź oraz serwetkę z inicjałami rodziców Lary Gessler. Taki piękny hołd, bo trzeba przyznać, że gastronomia to jest taka pasja, którą po rodzicach odziedziczyła - opowiada reporterka Sandra Hajduk. Co ciekawe, jeszcze kilka lat przed wykonaniem tego projektu, restauratorka była zdecydowaną przeciwniczką tatuaży.

Oryginalne tatuaże zagranicznych gwiazd

Zwolenniczką oryginalnych tatuaży okazała się również modelka Kendall Jenner, która zdecydowała się umieścić napis "Meow" pod wewnętrzną stroną wargi. Przeciwniczką tatuażu u gwiazdy była jej siostra Kim Kardashian. - Nie była fanką tego, by piękne ciało Kendall Jenner było w jakikolwiek sposób zdobione tatuażami - wyjaśnia Sandra. Modelka zdecydowała się więc na projekt w niewidocznym miejscu.

Aktor Johnny Depp również zdecydował się na trwały rysunek na skórze. W jego przypadku było to imię syna "Jack", który jest owocem miłości z Vanessą Paradis. - Johnny Depp przyznaje, że to najważniejszy tatuaż dedykowany jego synowi - podsumowuje reporterka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości