Gwiazdy

Alicja Janosz jest trenerem wokalnym w szkole syna. "Staram się nie przekładać swoich emocji na Tymona"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Alicja Janosz chce uczyć dzieci wartościowej muzyki, dlatego postanowiła zostać trenerem wokalnym i to w szkole Tymona, jej syna. Wokalistka zdradziła, jak wyglądał ich pierwszy dzień w nowym miejscu i kto bardziej się stresował.

Alicja Janosz będzie uczyć muzyki

1 września to stresujący dzień szczególnie dla pierwszoklasistów. Jednak okazuje się, że stres udziela się rodzicom, a czasami nawet bardziej przeżywają ten nowy rozdział w życiu dziecka.

- Większość rodziców bardzo przeżywa, bo pamiętamy przecież nasze pierwsze dni w szkole. Ja dokładnie sobie przypomniałam, jak szłam ogromnym korytarzem. Po latach okazał się nie być tak ogromnym. Staram się nie przekładać swoich emocji na Tymona i generalnie on idzie do fajnej szkoły z cudowną panią nauczycielką, którą już poznaliśmy - wyznała Alicja Janosz.

Wokalistka postanowiła zostać vocal coach'em. Jak mówi, ma misję, aby dzieci słuchały wartościowej muzyki.

- Jak pojawia się mama śpiewająca z miłością do dzieci, to nie ma innej możliwości żeby mnie tam też nie było. Będziemy sobie razem śpiewać, tańczyć. Mam taką misję życiową żeby dzieci wprowadzać w świat dobrej jakościowo i sensownej muzyki, więc kontynuujemy to dzieło - podkreśliła Alicja Janosz.

Alicja Janosz w piosence "Idzie jesień"

W programie Dzień Dobry TVN, Alicja Janosz wykonała utwór "Idzie jesień". W trakcie tego wykonania towarzyszyły jej dzieci. Muzycznym akcentem i śpiewającym krokiem wszyscy przywitali nowy rok szkolny

- Szu szu szu lecą liście te W górę w dół, wiatr kołysze je i obracają się - brzmiał refren, do którego mali towarzysze wokalistki bawili się w najlepsze.

Zobacz wideo: Alicja Janosz w piosence „Idzie jesień”

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Dagmara Kowalczyk

Pozostałe wiadomości