Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska karmi córkę piersią. Pokazała intymne zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska należy do gwiazd, które niezwykle chętnie korzystają z mediów społecznościowych. Nie tylko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, ale przede wszystkim stara się pokazywać, jak wygląda codzienność większości mam. Tym razem influencerka zdecydowała się na publikację bardzo intymnej fotki, a jej opis wywołał żywiołową dyskusję internautek.

Aleksandra Żebrowska karmi dziecko piersią

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski nie dawno po raz czwarty zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka. Celebrytka doskonale wie, jak naprawdę wygląda macierzyństwo i - jako jedna z nielicznych znanych osób - nie boi się głośno o tym mówić. To właśnie za tę szczerość i ogromne poczucie humoru internauci pokochali Aleksandrę Żebrowską. Jej posty na Instagramie zawsze cieszą się ogromną popularnością.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Nie inaczej było i tym razem. Ola zamieściła na Instagramie fotografię, na której karmi swoją najmłodszą - czwartą - pociechę. Zdjęcie oznaczyła jedynie hasztagiem "lewy górą". Odnosi się on do preferencji dziecka, które najwidoczniej najbardziej lubi ssać lewą pierś swojej mamy.

Aleksandra Żebrowska pokazała intymne zdjęcie

Fotografia bardzo spodobała się internautom, a pod postem celebrytki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele mam, które obserwują konto Aleksandry Żebrowskiej pisało, że ich dzieci również bardziej upodobały sobie właśnie lewą pierś.

"To chyba tegoroczni upodobali lewego, u nas też lewy", "Jak to brzmiało? " Mam tak samo jak Ty" - czytamy pod postem celebrytki. Zdjęcie zamieszczone przez Olę skomentowała również Zosia Zborowska. "No raczej, a później lewy dołem" - napisała aktorka.

Co ciekawe, nie wszystkim wpis Aleksandry Żebrowskiej kojarzył się z karmieniem piersią. Niektórzy internauci sugerowali, że to aluzja do Roberta Lewandowskie. Piłkarz świętował bowiem w niedzielę 34. urodziny. "Genialne! Wszystko! Opis, podpis, zdjęcie, wieloznaczeniowość. Zdrowia dla mamy i córeczki. 100 lat dla Lewego " - życzyła jedna z komentujących osób.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/EastNews

Pozostałe wiadomości