Gwiazdy

Ola Żebrowska zdradziła "sprawdzone" sposoby na uspokojenie dziecka. Fanki żartują: "Najlepsza lista ever"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Aleksandra Żebrowska nie ukrywa, że wychowywanie dzieci nie jest prostym zadaniem. Ostatnio umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak bardzo jest zmęczona podróżowaniem z małym dzieckiem. Jaką radę miała dla innych matek? Jak zwykle mogliśmy liczyć na dawkę dobrego humoru.

Ola Żebrowska i jej sprawdzone sposoby na uspokojenie dziecka

Aleksandra Żebrowska umieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, ukazujące jej prywatne życie, zabawnie je przy tym komentując. Jest przy tym jedną z nielicznych znanych osób, które traktują macierzyństwo w sposób szczery i nie naginają rzeczywistości na potrzeby mediów społecznościowych. Podobnie było w ostatnim poście Oli, w którym "podzieliła się" swoimi sposobami na uśpienie malucha.

- Poniżej lista sprawdzonych rzeczy, które pomogą uspokoić drące się dziecko w samolocie:-Koniec listy. ✈️

- czytamy we wpisie żony Michała Żebrowskiego. Ola dodała także fotografię, do której zapozowała w trakcie podróży samolotem. Z jej twarzy można wyczytać, że jest bardzo zmęczona.

Słowa Oli rozbawiły jej fanów: "Najlepsza lista ever", "Przynajmniej się zaoszczędzi", "Super, dzięki za wskazówki. Wszystkie zapisałam ? Za 3 dni czeka nas taka podróż...coś czuję, ze będzie ??". Niektóre z pań podzieliły się także swoimi pomysłami na uspokojenie dziecka w czasie wyjazdu: "CCC, czyli cyc czyni cuda", "hehe moja lista jest taka sama. Tak właśnie wygląda rzeczywistość podróżowania z dziećmi", "Jeszcze do listy dodałabym ..... i .... No i oczywiście ..... Ahhh nie dziękujcie, nie ma za co", "Albo cyc, albo nic. U nas tak było".

Aleksandra Żebrowska - kim jest

Ola jest żoną aktora, Michała Żebrowskiego. Para jest 12 lat po ślubie i doczekała się trzech synów. Od lat małżeństwo uchodzi za jedną z najlepiej dobranych par polskiego show-biznesu. Wspiera się zarówno w domu, jak i pracy. Aleksandra Żebrowska, oprócz tego, że zaangażowała się w działalność Teatru 6. piętro, prowadzi także własną firmę produkującą ubrania i akcesoria dla kobiet w ciąży, matek i niemowląt. Ola z powodzeniem radzi sobie w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 164 tys. użytkowników serwisu.

Zobacz wideo: Ola i Michał Żebrowscy - "To jest miłość"

Zobacz także:

Z okazji urodzin partnera Kasia Sokołowska przeszła spektakularną metamorfozę. Fani: "Myślałam, że to Angelina Jolie"

"Czadersko" kontra "Dziwnie wyglądasz". Bluzka Agnieszki Chylińskiej podzieliła jej fanów

Joanna Przetakiewicz ćwiczy w trudnych warunkach: "Tornado kotłuje się pode mną"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości