Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska o macierzyństwie: "Poczułam się niemalże zdradzona"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska po długiej przerwie powróciła do telewizji i została jedną z prowadzących "Miasta Kobiet". W najnowszym odcinku poruszony został temat macierzyństwa oraz relacji z przyjaciółkami. Ola zdecydowała się na szczere wyznanie.

Aleksandra Kwaśniewska – powrót do telewizji

Po kilkuletniej przerwie na antenę TVN Style powrócił kultowy program "Miasto Kobiet". W tym sezonie na widzów czeka wiele inspirujących i ważnych rozmów. Produkcja zadbała także o nową obsadę. Współpracę przy wznowionym talk-show zaproponowano m.in. Marzenie Rogalskiej, Oldze Legosz oraz Aleksandrze Kwaśniewskiej.

- Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam. Dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle, stwierdziłam, że to propozycja nie do odrzucenia – mówiła Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Aleksandra Kwaśniewska – szczere wyznanie

W pierwszy weekend września odbyła się premiera "Miasta Kobiet". W nowym odcinku współprowadzące gościły Zofię Zborowską-Wronę oraz Agnieszkę Maciąg. Panie poruszyły temat macierzyństwa oraz tego, jak zmienia się życie po urodzeniu dziecka. Motywem przewodnim była przyjaźń oraz relacje świeżo upieczonych matek z koleżankami bezdzietnymi. W tej kwestii swoimi przemyśleniami postanowiła podzielić się także Aleksandra. Jak przyznała, w momencie, gdy jej przyjaciółki spodziewały się dziecka, dziennikarka czuła się osamotniona.

Dla mnie, jako dla osoby bezdzietnej, która ma wiele przyjaciółek, które mają dzieci, jak ta ostatnia zaszła w ciążę, poczułam się niemalże zdradzona. Po prostu nagle się okazało, że ja uczestniczę w rozmowach, które są ciągle o dzieciach, a sama nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. Czuję się teraz taka troszeczkę osamotniona.

Program można oglądać w każdą niedzielę o godz. 12:30 i 22:15 w TVN Style..

Zobacz wideo: Ciąża po leczeniu onkologicznym

Ciąża po leczeniu onkologicznym Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Iza Kuna i Marek Modzelewski razem w życiu i w pracy. Scenarzysta zdradził, jak zwraca się do niego teściowa

Wstrząsające wyznania młodych koszykarek z klubu SMS Łomianki. "Miałyśmy wtedy 16 lat"

"Top Model" zmienia życie. "To trampolina do poznania ludzi z branży"

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości