Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują rocznicę ślubu. Pokazali piękne zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są zgranym i szczęśliwym małżeństwem. W 2012 roku postanowili się pobrać, więc teraz świętują już 9. rocznicę ślubu. Z tej okazji oboje pokazali w sieci pamiątkowe fotografie z tamtego wydarzenia. Fani życzą im dużo szczęścia na następne lata.

Związek Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Oboje stronią od show-biznesu i bardzo rzadko udzielają wywiadów na temat związku. Cenią sobie prywatność i pokazują w mediach jedynie skrawek swojego życia. Ola i Kuba poznali się w 2009 roku, na korytarzu Radia Zet. Wówczas muzyk wręczył córce prezydenta swoją płytę. Później los sprawił, że znów się spotkali i tak między nimi zaiskrzyło. Szybko zorientowali się, że nadają na tych samych falach. Trzy lata później postanowili się pobrać.

Kwaśniewska i Badach mają podobne poczucie humoru i wiele wspólnych pasji - najważniejszą z nich jest muzyka. To właśnie z nią wiążą się również ich projekty zawodowe. Ola ma dryg do pisania tekstów, więc chętnie tworzy słowa do piosenek Kuby.

9. rocznica ślubu Kwaśniewskiej i Badacha

Ola i Kuba pobrali się 22 września 2012 roku w Warszawie. O ich ślubie mówili wówczas wszyscy. Wydarzenie cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem, że w dniu uroczystości para młoda nie mogła dostać się do kościoła - drogę zagrodził im tłum ludzi. Media natychmiast obiegły zdjęcia z uroczystości. Być może właśnie dlatego od Kwaśniewska i Badach w przeciwieństwie do innych gwiazd, niechętnie dzielą się w sieci swoją codziennością.

Z okazji 9. rocznicy ślubu postanowili jednak zrobić wyjątek. Aleksandra na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z ukochanym.

- Kto by pomyślał, że to już 9 lat odkąd zaczęliśmy z Kubą nierówną walkę na żarty - napisała Kwaśniewska.

Kuba również pochwalił się w sieci piękną fotografią z żoną. Fani życzą im wszystkiego co najlepsze. - "I obyście byli zawsze sobą nienażarci!" , "Jeszcze więcej miłości", "Szczęścia i spokoju, gratulacje", "To był piękny moment i żeby jak najwięcej takich było przed wami", "Uwielbiam was. Cudni, autentyczni, skromni, utalentowani - długo by wymieniać. Dużo miłości i kolejnych pięknych rocznic życzę" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak się zmieniło "Miasto Kobiet"?

Jak się zmieniło „Miasto kobiet”?
Jak się zmieniło „Miasto kobiet”? Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości