Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swój znak zodiaku. Sprawdziliśmy, jak opisuje go astrologia

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Tomasz Urbanek/East NewsAgnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim profilu na Instagramie portret z obrazem, który ukazuje Barana. "A Ty, spod jakiego znaku jesteś?" - zapytała. Pod postem, obok fanów, odpowiedzi udzieliły znane osoby ze świata show-biznesu. Jesteście ciekawi?

Znaki zodiaku - charakterystyka

Mówi się, że osoby urodzone pod konkretnym znakiem obdarzone są charakterystycznymi cechami. Barany ponoć są uparte, a Panny kochają porządek. Ale czy faktycznie tak jest? Nie nam to oceniać, bo jedni w to wierzą, a drudzy podchodzą do tego z dozą humoru. Natomiast jedno jest pewne - wiele osób czyta horoskopy w kolorowych czasopismach lub w Internecie, pomimo że niekoniecznie przyznają się do tego na głos.

Sprawdźmy zatem, jakie znaki zodiaku patronują znanym osobom z polskiego show-biznesu.

Agnieszka Woźniak-Starak i jej znak zodiaku

Nasza prowadząca udostępniła w mediach społecznościowych fotografię z obrazem. Tym samym zdradziła, że jest spod znaku Barana, po czym zapytała: "A Ty, spod jakiego znaku jesteś?".

"Pannica ze mnie" - odpowiedziała Maffashion, która niedawno świętowała 34. urodziny.

"Barany to super ludzie" - odpisał model Jakob Kosel, który urodził się w kwietniu. "Baran" - dodała blogerka Joanna Grabowska-Kowalska. "Też Baran!" - skomentowała dziennikarka Anita Werner.

Skoro tyle Barnów w świecie medialnym, czyli osób urodzonych między 20/21 marca a 19/20 kwietnia, sprawdźmy zatem, co na temat tego znaku mówi Astrolog Merkurja:

Można powiedzieć, że Barany są dość nieokrzesane i nawet jeśli przy tym są wykształcone i kulturalne, czasami potrafią zachować się w sposób bezwzględny. Impuls do działania i przetrwania bywa nadrzędny w stosunku do innych reguł. Otoczenie czasami postrzega ich przez to jako samolubów i egoistów. Większość Baranów wychodzi z założenia, że historię piszą zwycięzcy i nikt nie będzie sądził tych, którzy postawili na swoim. Dlatego starają się być w każdej sytuacji górą. (....) Kobieta spod znaku Barana to kobieta ambitna, energiczna i bardzo ognista. Nie potrafi udawać kogoś, kim nie jest, nie bawi się w gierki. Wyznaje zasadę, że co w sercu to na języku

Zgadzacie się z tym opisem?

Zobacz też:

Zobacz wideo: Astrolog Merurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy.

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości