Gwiazdy

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny. "Życie przyniosło mi więcej dobrego, niż mogłam sobie wyobrazić "

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tomasz Urbanek/East NewsMartyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska z okazji urodzin postanowiła podsumować to, co dotychczas udało się jej osiągnąć. Lista wyczynów jest imponująca, ale realizowanie marzeń oraz dążenie do celu często było okupione ciężką pracą i wiązało się z popełnianiem błędów. Jednak bez wątpienia suma doświadczeń daje jej poczucie, że jest szczęśliwą i spełnioną kobietą. Ile lat skończyła dziennikarka i podróżniczka?

47. urodziny Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej inspirujących Polek. Swoją obecność w mediach społecznościowych wykorzystuje do przekazywania wartościowych treści. W programie "Kobieta na krańcu świata" pokazuje historie silnych i walecznych kobiet. Bez wątpienia jest wzorem do naśladowania dla innych, ponieważ zdobyła Koronę Ziemi, zrobiła karierę, założyła fundację, a przy tym - została mamą. W dniu swojego święta podzieliła się z fanami przemyśleniami na temat minionych lat.

- 47 LAT MINĘŁO! Lat wypełnionych miłością, przygodami, wysokimi lotami i bolesnymi upadkami. Dzisiaj jestem z siebie dumna, jak nigdy dotąd. Bo to właśnie umiejętność przechodzenia porażek i najtrudniejszych momentów stanowi o prawdziwej sile charakteru. A moja niezłomna potrzeba, żeby zawsze iść dalej przed siebie doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj i do wspaniałych ludzi, którzy mnie otaczają. Mam 47 lat i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jestem szczęśliwa i spełniona. Że moje życie przyniosło mi więcej dobrego, niż mogłam sobie wyobrazić - napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.

Martyna Wojciechowska o byciu mamą

Podróżniczka przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, ma na swoim koncie wiele ekstremalnych przygód, ale dopiero macierzyństwo okazało się najbardziej przełomowym wydarzeniem w jej życiu.

- Zdobyłam najwyższe góry na Ziemi, nurkowałam w najpiękniejszych miejscach świata, dotarłam na metę najtrudniejszego rajdu, spełniałam marzenia, o których słyszałam, że są niemożliwe i nierealne. Zostałam mamą i wyruszyłam w najważniejszą podróż mojego życia… i to bez mapy. Rozmawiałam z setkami wspaniałych kobiet na krańcach świata. (...) Popełniłam po drodze wiele błędów, ale to i one ukształtowały tę kobietę, którą jestem dzisiaj - podkreśliła Martyna. Już nie może się doczekać, co jeszcze przyniesie jej przyszłość.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Martyna Wojciechowska o pierwszej podróży w życiu: Uciekłam z domu! Miałam 3 albo 4 lata

Martyna Wojciechowska o pierwszej podróży w życiu: Uciekłam z domu! Miałam 3 albo 4 lata
Martyna Wojciechowska o pierwszej podróży w życiu: Uciekłam z domu! Miałam 3 albo 4 lata

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości