Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak jedzie do pracy... konno! "Zmierzam w kierunku studia Dzień Dobry TVN"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Agnieszka Woźniak-Starak od ponad roku wita widzów w porannym programie Dzień Dobry TVN. Zaskarbiła sobie ich sympatię ogromnym profesjonalizmem oraz barwnymi stylizacjami. Tym razem dziennikarka zaskoczyła wszystkich. Zobacz, jak dotarła do pracy.

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała w Dzień Dobry TVN w duecie z Ewą Drzyzgą 14 września 2020 roku. Dziennikarki cieszą się ogromną sympatią widzów i rosnącą popularnością. - Wierzę, że na 15-lecie istnienia Dzień Dobry TVN nowa para zrobi nowe flow w programie - mówił wówczas o nowej parze prowadzących dyrektor TVN Edward Miszczak.

Agnieszka Woźniak-Starak na koniu

Agnieszka Woźniak-Starak od dzieciństwa uwielbia zwierzęta. W domu ma gromadkę psów. Od kilku lat jest też entuzjastką jazdy konnej. Pierwsze lekcje, które jakiś czas temu otrzymała od Karoliny Ferenstein-Kraśko, spodobały jej się tak bardzo, że postanowiła kontynuować treningi. Teraz dziennikarka poczuła się na tyle pewnie, że postanowiła dosiąść konia, by dojechać nim do pracy.

- Powoli, ale z uśmiechem na twarzy, zmierzam w kierunku studia Dzień Dobry TVN. Widzimy się jutro o poranku - czytamy we wpisie.

Zobacz wideo: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga mówią Dzień Dobry TVN!

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości