Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak była w Wenecji. Na zdjęciach pokazała przyjaciela: "Uwielbiam spędzać z Tobą czas"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z krótkiego wypadu do Wenecji. Jak się okazuje, we Włoszech nie była sama. Podczas zwiedzania towarzyszył jej przystojny przyjaciel.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina wycieczkę do Wenecji

Gdy wiosna nadeszła na dobre, powoli zaczęliśmy budzić się do życia. Poza pracą i obowiązkami coraz chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu, a także podróżujemy. Niedawno krótki wypoczynek sprawiła sobie Agnieszka Woźniak-Starak. Nasza prowadząca wybrała się do Wenecji, gdzie spędziła kilka uroczych dni. Na miejscu nie była jednak sama. Podczas eksploracji miasta towarzyszył jej przyjaciel – Tomasz Sowiński. To brat słynnej polskiej modelki Kasi Sowińskiej i były partner Edyty Herbuś. 

Po powrocie do Polski dziennikarka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z Włoch oraz opatrzyła je opisem. Jak się okazuje, Wenecja jest miastem, do którego Agnieszka wraca najczęściej. Nic dziwnego, widoki i klimat są tam naprawdę niesamowite. Co więcej, na jednej z fotografii widać, że w tym samym czasie w Wenecji przebywali także  Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens.

Podróże po świecie

Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

A ja dalej głową w Wenecji… Oglądając te zdjęcia, uświadomiłam sobie, że jest to miasto, do którego wracam najczęściej. I bardzo za nim tęskniłam. @tomasowinski wiesz, że uwielbiam spędzać z Tobą czas, nie tylko w Wenecji, chociaż przez te wszystkie lata spędziliśmy go tam razem już całkiem sporo! To kiedy znowu lecimy?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała przyjaciela

Pod postem Agnieszki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to fani zachwycali się zdjęciami z Wenecji. Internauci wielokrotnie pisali, że cieszą się szczęściem dziennikarki, a kadry, na których się uśmiecha, są najpiękniejsze. Głos zabrała także Magda Gessler. - "To … twój raj. Bo pasuje do twojej wrażliwości... pięknie AGA" – napisała gwiazda "Kuchennych rewolucji".

- "Fajnie widzieć Panią szczęśliwą", " Miło widzieć Panią z uśmiechem na twarzy!" - dodali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości