Gwiazdy

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Poznali już płeć malucha?

Gwiazdy

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik to bohaterowie czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Teraz w Dzień Dobry Wakacje zakochani podzielili się z nami szczęśliwą nowiną. Agnieszka jest w ciąży!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na początku lipca odbyli sentymentalną podróż do Przasnysza, czyli miejsca, gdzie odbył się ich ślub. Podczas wizyty odwiedzili Urząd Stanu Cywilnego, by Agnieszka dopisała nazwisko męża do swojego.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży

Ich miłość kwitnie, czego dowodem jest radosna nowina, którą małżeństwo przekazało widzom Dzień Dobry Wakacje. Okazało się, że Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik spodziewają się dziecka. Po tych słowach w studiu rozległy się gromkie brawa. - To końcówka czwartego miesiąca - powiedziała przyszła mama.

Małżeństwo pomimo wielkich chęci nie poznało jeszcze płci maleństwa. - Na początku był leniwy, teraz bawi się pępowiną i nic nie widać - wyjaśnił Wojtek. - Najważniejsze, żeby było zdrowe, ale gdzieś tam po męsku myślę o chłopcu - dodał.

Agnieszka przyznała, że Wojtek na pewno będzie dobrym tatą. - Widzę, jak podchodzi do małych dzieci i też z jaką sympatią dzieci lgną do niego - podkreśliła.

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik o miłości

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik zostali połączeni przez specjalistów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". I okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo udało im się zbudować trwałą relację. Nie było to jednak łatwe zadanie, ale oboje zawalczyli o miłość.

- Życie zaczyna się w momencie, kiedy kamery wyjeżdżają i kończy się nagrywanie - wyjawiła uczestniczka programu, która dla małżeństwa przeniosła się z Łodzi do Krakowa.

Wówczas musieli nauczyć się żyć razem i pokonywać pierwsze kryzysy. - Punktem zapalnym było nawet to, że szklanka nie stała tam, gdzie u mnie zawsze stała. Przez parę lat byliśmy singlami, więc każde z nas miało jakieś wyuczone rzeczy, nawyki. A tutaj nagle był rzut na głęboką wodę bez spotkań, randek czy nocnych SMS-ów, tylko od razu życie razem - tłumaczył przyszły ojciec.

W tych trudnych momentach Agnieszka i Wojtek mogli liczyć na wsparcie ekspertów programu. - Dzwoniliśmy i do Magdy, i do Piotra - wyjaśnił Wojtek Janik. To właśnie rozmowa, kompromis i próba zrozumienia są ich przepisem na sukces .

Jak odnajdą się w nowej roli - jako rodzice? Przekonamy się już wkrótce. Zakochanym składamy serdeczne gratulacje!

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Weronika Rosati pokazała najpiękniejsze miejsce, w jakim była. "Marzę, żeby tam znowu pojechać"

Barbara Kurdej-Szatan otwiera nowy rozdział w swoim życiu. "Nie bójcie się zmian!"

Radosław Majdan pozuje z Heniem o poranku. "Patrzysz na niego i dostajesz nadmiar szczęścia"

Zobacz wideo: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia." Jaki jest ich przepis na udany związek?

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości