Agnieszka Cegielska chwali się widokiem z okna: "Poranek tu i teraz". Fanki podpytują, gdzie jest tak pięknie

Agnieszka Cegielska

Sezon urlopowy w pełni. Każdy stara się złapać choć trochę oddechu od codzienności i wybiera różne kierunki podróży. Część osób wyruszyła w dalszą drogę i zwiedza nieznane tereny za granicą, ale są też miłośnicy Polski, którzy potrafią na łonie natury naładować baterie na cały rok.

Agnieszka Cegielska promuje zdrowy styl życia

Agnieszka Cegielska od wielu lat pracuje w Grupie TVN jako prezenterka pogody. Później jej zamiłowanie do natury i zdrowego żywienia postawiło przed nią nowe wyzwania. Dziennikarka prowadziła cykl "Naturalnie" w Dzień Dobry TVN i wciąż skupia się na promowaniu zdrowego stylu życia. W tym celu ukończyła studia podyplomowe z dziedziny zdrowia i zdrowego stylu życia, a także została konsultantką medycyny ajurwedyjskiej.
Na prośbę swoich fanów utworzyła kanał na YouTube, na którym dzieli się z nimi swoją wiedzą, którą również przekazuje w książkach z cyklu "Naturalnie". W nich dziennikarka zapewnia, że "to, co jemy, to pokarm dla naszego ciała, jedynego domu, w którym będziemy mieszkać całe życie". - Pamiętajmy też o miłości, która ma niezwykłą siłę uzdrawiania. Dlatego też z tymi, których kocham, szanuję i podziwiam - zrobię co w mojej mocy, aby Wam w tej naturalnej drodze zadbania o siebie, pomóc – zwróciła się do swoich odbiorców Cegielska.
Agnieszka, oprócz rozmów na ważne tematy, jak jakość powietrza, zastosowanie ziół czy szanowanie wody, podaje również swoim obserwatorom wiele przepisów na zdrowe i smaczne potrawy. Wiele z nich jest wegetariańskich i wegańskich, więc jest to gratka dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania mięsa.

Agnieszka Cegielska na wakacjach

Teraz Agnieszka postanowiła odpocząć od zgiełku miasta i wyjechać w ustronne miejsce. To wspaniałe i świadome podróżowanie, dające ogromny komfort, poczucie szczęścia i tak cenny dziś spokój. Nie od dziś przecież wiadomo, że kontakt z naturą wyzwala w nas endorfiny, uspokaja i regeneruje.
- Poranek tu i teraz. Moje okienko naturalnej wdzięczności - napisała dziennikarka na swoim koncie na Instagramie, pokazując zdjęcie, które wygląda jak obraz, bowiem widzimy na nim konie na łące, czyli częsty motyw malarzy.
Fani są zachwyceni sielskim krajobrazem i miejscem, w którym znalazła się dziennikarka. "Chyba mamy post z końmi z tej samej okolicy. Wczoraj u siebie wstawiałem", "Przepięknie" - czytamy.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Gwiazdy rezygnują z makijażu
Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości