Gwiazdy

Agata Rubik na zdjęciu z córkami i teściową. Fani: "Helena to cała babcia"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Agata Rubik

Rubikowie wybrali się z wizytą do domu rodzinnego Piotra. Agata pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z córkami i teściową. Internauci dostrzegli, że Helena jest bardzo podobna do swojej babci.

Agata i Piotr Rubikowie - związek

Agata i Piotr Rubikowie są jedną z najlepiej dobranych par polskiego show-biznesu. Poznali się w 2005 roku, kiedy to Agata była wziętą modelką i uczestniczką konkursów piękności, a Piotr był u szczytu swojej popularności. Utwór "Niech mówią, że to nie jest miłość", który skomponował, był numerem jeden na listach przebojów w największych rozgłośniach radiowych.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Modelka i kompozytor zakochali się w sobie, a spora różnica wieku - 19 lat - nie stanowiła dla nich problemu. Pobrali się w czerwcu 2008 roku. Para doczekała się dwóch córek: Heleny, która urodziła się w 2009 roku oraz Alicji, która przyszła na świat cztery lata później.

Rodzina dla Rubików jest bardzo ważna. Dlatego w przerwie od zawodowych obowiązków chętnie odwiedzają bliskich zarówno ze strony Agaty, jak i Piotra.

Agata Rubik na zdjęciu z teściową

Piotr zabrał żonę i córki do swojego rodzinnego domu. Agata pochwaliła się w sieci piękną fotografią z mamą Piotra, Żanettą Wrońską i córkami.

- Niedzielne ploteczki u teściowej - napisała.

Fani nie mogą oprzeć się wrażeniu, że starsza córka Rubików bardzo przypomina swoją babcię. "Helena to cała babcia, a Ala to cala mamuśka", "Ależ Helena jest podobna do babci", "Każda o tak szlachetnej urodzie. Piękne", "Ala wykapana mama, Helena bardziej babcia i coś z Piotra", "Agata wygląda jak siostra swoich córek" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości