Gwiazdy

Agata Młynarska radzi, jak żyć w spokoju i zgodzie ze sobą. Dziennikarka stawia na slow life

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Agata Młynarska zachwyca wyglądem i energią. Znana z pozytywnego nastawienia dziennikarka wyznała, że nie od zawsze potrafiła znaleźć chwilę dla siebie. Zdradziła nam, kiedy zrozumiała, że zdrowy egoizm jest podstawą dobrego samopoczucia.

Agata Młynarska w mediach

Pochodząca z artystycznej rodziny Agata Młynarska cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów i internautów. Zawsze szeroko uśmiechnięta i życzliwa dla swoich rozmówców nie raz dawała do zrozumienia, że ma do siebie olbrzymi dystans.

Dziennikarka często podkreśla, że jej droga do szczęścia nie była prosta, ale jako dojrzała kobieta czuje się teraz naprawdę spełniona. Choć jej znakiem rozpoznawczym pozostała charakterystyczna blond fryzura, to fani prezenterki są zgodni, że z wiekiem staje się coraz piękniejsza.

Niedawno na Instagramie pokazała swoje stare fotografie - od małej dziewczynki do spełnionej kobiety. Teraz Agata Młynarska wyznała, że zwolniła tempo życia, zaznaczając, że taką taktykę poradził jej lekarz.

Agata Młynarska o karierze i macierzyństwie

Popularna prezenterka jest mamą dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Otoczyła również opieką dwie dziewczynki z domu dziecka, które stały się częścią jej rodziny. Agata Młynarska odnalazła również szczęście u boku trzeciego męża - prawnika Piotra Schmidta. Para pobrała się podczas skromnej uroczystości w marcu 2014 roku.

Moje 30 minut. Tylko i aż. Pamiętam jak mój syn stwierdził - "Mamo za szybko jesz! Trzeba się delektować kanapeczką od Ciebie". Jak myślicie, dlaczego szybko jadłam? Wszystkie "zarobione" mamy dobrze to znają... tak, że od niedawna chill i chwila dla siebie. Lekarz zabronił mi się śpieszyć. Ma rację! Bo i do czego??

Agata Młynarska z doświadczenia wie, jak trudno jest godzić macierzyństwo z pracą zawodową. Jest jednak szczęśliwa, że w końcu udało jej się złapać właściwy balans.

Lepiej złapać chwilę dla siebie, zanim ta chwila tak Cię złapie, że nie puści! Na talerzu wędzone sardynki na tatarze z avocado. Kawa z mlekiem ryżowym. Jeśli to teraz czytasz- spróbuj za chwilę, na 10 minut popatrzeć przed siebie lub zamknąć oczy... i .. złapać chwilę! Banalne to strasznie, jak tysiąc rad z Instagrama. Ale jak to zrobisz - banał stanie się czymś bardzo fajnym.

Post dziennikarka opatrzyła zdjęciem, na którym ubrana w dres, delektuje się śniadaniem, podczas swoich przedłużonych hiszpańskich wakacji. Fani momentalnie przyznali jej rację, dzieląc się swoimi refleksjami na temat życia w nieustannym biegu.

Zobacz też:

Życie Izabeli Trojanowskiej mogło wyglądać inaczej. Zastanawiała się nad wstąpieniem do zakonu. "Zawsze po szkole biegłam do kościoła"

Joanna Przetakiewicz wystawiła na sprzedaż swój dom w Konstancinie. Rezydencja ma 101 lat i 770 m kw.

Ania Wendzikowska o wyjazdach z córkami. Monika Mrozowska pod wrażeniem: "Jesteś ekstra samodzielną mamą"

Zobacz wideo: Agata Młynarska o swoim tymczasowym życiu w Hiszpanii

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości