Rozwód Adele sfinalizowany. Wokalistka nie musi płacić byłemu mężowi alimentów. "Wszystko dla dobra syna"

Adele
Adele
Źródło: Cover Video/x-news
Adele i Simon Konecki oficjalnie nie są już małżeństwem. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, wokalistka nie będzie musiała płacić byłemu mężowi alimentów. Co z opieką nad synem pary?

Do rozstania Adele i Simona Koneckiego doszło w 2019 roku, po ponad 7 latach związku. Media donosiły, że przy sprawie rozwodowej konieczny był udział mediatora , który pomógłby podzielić majątek pary. Ich majątek oszacowano na 190 milionów dolarów .

W kwietniu 2020 roku sąd w Los Angeles postanowił, że szczegóły rozwodu 32-letniej wokalistki i jej 46-letniego męża pozostaną tajemnicą. Nikt nie miał jednak wątpliwości, że będą wspólnie wychowywać swojego 8-letniego syna, Angelo.

Rozwód Adele i Simona Koneckiego sfinalizowany

Amerykańskie media dotarły do dokumentów rozwodowych popularnej pary. Serwis TMZ podaje, że obie strony zrzekły się jakichkolwiek roszczeń finansowych względem byłego małżonka. To oznacza, że wbrew wcześniejszym doniesieniom, Adele nie będzie musiała płacić alimentów.

Potwierdziło się natomiast, że wokalistka i Konecki wspólnie będą podejmować wszystkie decyzje dotyczące ich syna. Wskazuje się, że ze względu na dobro Angelo, parze zależało na tym, aby uniknąć "rozwodu w hollywoodzkim stylu", który ciągnąłby się latami.

Były mąż Adele – kim jest Simon Konecki?

Konecki miał 10 lat, gdy wraz z rodziną wyemigrował z USA do Anglii. Kształcił się w Eton, gdzie jego młodszym kolegą był książę William, a przyjaźnił się z Tomem Parkerem-Bowlesem i Bearem Gryllsem.

Związek Adele i Simona Koneckiego - szefa organizacji charytatywnej Drop4Drop, która doprowadza wodę pitną do najuboższych regionów świata - narodził się w 2011 r. Mężczyzna był wtedy żonaty i miał córkę.

Zobacz wideo: Rozwód Adele i Simona Koneckiego sfinalizowany 2 lata po rozstaniu

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: TMZ

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości