Adam Małysz pokazał rodzinne zdjęcie ze ślubu córki. "To były przepiękne dwa dni"

Autor:
Oskar
Netkowski

To ważny czas dla rodziny Adama Małysza. Jego córka Karolina w miniony weekend wzięła ślub. Sieć co prawda obiegły już zdjęcia z ceremonii, ale na sam koniec kilka słów od siebie postanowił dodać skoczek narciarski.

Karolina Małysz wyszła za mąż

Córka Adama Małysza od kilku lat jest w związku z Kamilem Czyżem. Para zaręczyła się w kwietniu 2019 roku podczas wycieczki do Barcelony. Wiadomo, że wybranek dziewczyny również pochodzi z Wisły i podobnie jak Adam Małysz jest fanem sportu - jeździ w wyścigach motocyklowych enduro i na quadach.

W miniony weekend media obiegła szczęśliwa wiadomość. Okazało się, że córka Izabeli i Adama Małyszów jest już po ślubie. Informacją podzieliła się dumna mama Karoliny, która w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie nowożeńców. Opatrzyła je podpisem: "No to już oficjalnie mam też syna!!!". Świeżo upieczeni małżonkowie pierwszy taniec zatańczyli natomiast do piosenki "Something Just Like This" The Chainsmokers i Coldplay.

Adam Małysz z córką w dniu ślubu

Kiedy emocje już opadły, Adam Małysz podzielił się z fanami wspomnieniami z ważnego momentu w życiu ich rodziny. Zdjęcia ze ślubu Karoliny poruszyły fanów.

- Wszyscy już dodali, a ja oficjalnie pochwalę się dopiero dziś. Chciałem przeżyć ten weekend na spokojnie i radośnie! To były dwa przepiękne dni - czytamy we wpisie.

Ślub jedynej córki Adama Małysza wywołał w sieci niemałe poruszenie. W komentarzach pod wpisem czytamy: "Gratulacje dla rodziców i samych szczęśliwych, wspólnie spędzonych lat dla młode pary", "Szczęścia, zdrowia i miłości dla Młodej Pary a rodzice mogą być dumni z takich fajnych dzieci", "Miłości po kres dla córki i zięcia. Szczęścia i wzajemnego szacunku".

Zobacz też:

Iza Kuna i Marek Modzelewski razem w życiu i w pracy. Scenarzysta zdradził, jak zwraca się do niego teściowa

Monika Olejnik prosto z siłowni apeluje do fanów o życzliwość. "Szacunek ponad podziałami"

Marek Sekielski i Artur Nowak o walce z uzależnieniem. "Pierwsze epizody z alkoholem miałem w wieku 14 lat"

Adam Małysz ambasadorem biegu charytatywnego Wings for Life. "Jeśli trzeba pomóc, to Polak jest pierwszy"
Adam Małysz ambasadorem biegu charytatywnego Wings for Life. "Jeśli trzeba pomóc, to Polak jest pierwszy" Źródło: TVN24/x-news

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości