Gwiazdy

Adam Levine przyznał się do flirtu z innymi kobietami. "W domu czekała na niego ciężarna żona"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Adam Levine mierzy się z poważnym kryzysem wizerunkowym. Wokalista "Maroon 5" został oskarżony o niewierność wobec swojej żony Behati Prinsloo. Artysta miał flirtować z kobietami w sieci. Adam opublikował oświadczenie, w którym starał się wyjaśnić swoje zachowanie.

Adam Levine zdradzał żonę?

Adam Levine to jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Do tej pory artysta mógł pochwalić się wręcz nieskazitelną opinią. Wszystko zmieniło się kilka dni temu, gdy jedna z influencerek opowiedziała na TikToku o dowodach jego niewierności wobec żony Behati Prinsloo.

Po jej wyznaniu sieć obiegły zrzuty ekranu rozmów, na których wyraźnie widać, jak Adam flirtuje z innymi kobietami. - Mówię tutaj o liczbie mnogiej, chociaż medialnie objawiła się światu jedna z TikTokerek - tłumaczy w Dzień Dobry TVN reporterka Sandra Hajduk-Popińska. - W tym momencie jest już kilka kobiet, które przyznają się, że z nimi flirtował - dodaje.

Lider "Maroon 5" wydał oświadczenie

Choć rozmowy w sieci sugerują, że znajomości nie wyszły poza wirtualny świat, to jedna z kobiet wyznała, że udało jej się spotkać z artystą na żywo. - Przyjechała na jego koncert, mało tego siedziała w pierwszym rzędzie z mamą, podczas gdy w domu czekała na niego ciężarna żona - zaznacza Sandra.

Wokalista postanowił odnieść się do stawianych mu zarzutów. - Przyznał się do tego, że flirtował. Był to, jak nazywa, "mroczny okres jego życia", przekroczył granice i zamierza wszystko naprawić - podkreśla nasza reporterka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: David Livingston / Contributor / Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości