Gwiazdy

Dwie interwencje medyczne na planie "99 - gra o wszystko. VIP". "Ja nie mogę oddychać"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Player.pl
 Julia von Stein z programu "Królowe życia".

Za nami drugi odcinek rozrywkowego show "99 - gra o wszystko. VIP". Tym razem sprawdzano sprawność fizyczną i wytrzymałość uczestników. Na planie doszło do dwóch interwencji medycznych. Ratowniczka udzieliła pomocy gwiazdom programu "Królowe Życia".

"99 - gra o wszystko. VIP"

"99 - gra o wszystko VIP." to program z udziałem najpopularniejszych gwiazd stacji TTV. Wśród nich znaleźli się bohaterowie "Królowych Życia", "Gogglebox. Przed telewizorem", czy "Kanapowców". Uczestnicy show biorą udział w różnego rodzaju konkurencjach, a ich celem jest jak najszybsze ukończenie zadania.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Za nami drugi odcinek programu. Tym razem sprawdzano wytrzymałość, sprawność fizyczną i odporność na ból zawodników. Jednym z wyzwań postawionych przed gwiazdami było ułożenie domku z kart. Podczas tej konkurencji przytomność straciła Izabela Macudzińska-Borowiak.

Interwencja medyczna na planie "99 - gra o wszystko. VIP"

- W głowie mi się kręci, muszę usiąść- stwierdziła "Królowa Życia", po czym osunęła się na krześle. - Nic dzisiaj nie jadła - wyjaśnił jej mąż Patryk Borowiak. Ratowniczka medyczna zaopiekowała się uczestniczką, której następnie udało się wrócić na plan. Niestety jej dalsza przygoda z programem zakończyła się podczas kolejnego wyzwania.

Pomocy medycznej potrzebowała również inna bohaterka "Królowych Życia". Podczas konkurencji z obwiązywaniem się liną o interwencję poprosiła Julia von Stein. Kobieta prawdopodobnie dostała ataku paniki. - Ja nie mogę oddychać - powiedziała do kamery. Gwieździe, po oswobodzeniu, udało się uspokoić.

- Trzymam kciuki bardzo mocno za dużo silniejsze ode mnie osoby, ale ja jestem słabsza i ja wiem, kiedy powiedzieć "stop" - wyjaśniła.

"Królowa Życia" wyznała, że nie jest w stanie drugi raz podejść do tej konkurencji, ponieważ wywołuje w niej zbyt silny lęk. Po jej rezygnacji na plan wróciła Izabela, której tym razem udało się przejść do kolejnego etapu rywalizacji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości