Gwiazdy

Blanka Lipińska pierwszy raz o nowej miłości. Nawiązała też do poprzednich związków

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
party.pl
Blanka Lipińska

Blanka Lipińska znalazła szczęście u boku wymarzonego mężczyzny. Autorka poczytnych powieści obyczajowo-erotycznych ostatnio niechętnie dzieli się z fanami szczegółami z życia prywatnego, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek. W szczerej rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, czym ujął ją nowy wybranek serca.

Blanka Lipińska jest zakochana?

W życiu Blanki Lipińskiej ostatnio sporo się dzieje. Uznana pisarka z godnym podziwu zaangażowaniem poświęca się kolejnym projektom zawodowym, ale znajduje też czas dla ukochanego mężczyzny. Wybrankiem jej serca jest Paweł Baryła. Autorka cyklu bestsellerowych powieści w końcu zdecydowała się potwierdzić spekulacje dotyczące związku z cenionym scenografem.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Para ma za sobą pełną atrakcji wizytę w Nowym Jorku. Warto jednak podkreślić, że pisarka przywiązuje dużą wagę do ochrony swojej prywatności, dlatego fani jak dotąd nie doczekali się relacji z dalekiej wyprawy w mediach społecznościowych.

Blanka Lipińska o nowym partnerze

Związek Blanki Lipińskiej i Pawła Baryły długo pozostawał w sferze domysłów i budzących wątpliwości plotek, opartych jedynie na zdjęciach wykonywanych przez paparazzich. Ostatecznie pisarka zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy w rozmowie z magazynem "Party". W szczerym wywiadzie zdradziła, co ma w sobie Paweł Baryła.

- Wszystko, czego nie miał żaden inny mężczyzna przed nim! Nie zamierzam jednak rozmawiać ani o moim życiu uczuciowym, ani o moim partnerze. Niech wystarczy wam fakt, że u mnie wszystko super - powiedziała gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: party.pl

Źródło zdjęcia głównego:  PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości