Gwiazdy

Nana Majos zaprezentowała utwór "Rajska miłość". Piosenka promuje "Hotel Paradise 6"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Nana w piosence „Rajska miłość”
Nana w piosence „Rajska miłość” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Nana Majos, po udziale w 4. edycji "Hotelu Paradise", postawiła na karierę muzyczną. Cały czas się rozwija i pracuje nad nowym repertuarem. Właśnie dlatego producenci programu już po raz drugi zaproponowali jej, by nagrała singiel, który jest czołówką show. Nana na scenie Dzień Dobry TVN dała popis swoich wokalnych umiejętności.

Nana Majos - kariera

Widzowie TVN, a w szczególności fani "Hotelu Paradise", doskonale znają Nanę Majos. Była uczestniczką 4. edycji show, w której wraz ze swoim partnerem, Łukaszem Hryniewickim, doszła aż do finału. Niestety, w ostatecznym starciu przegrała rywalizację, a zwycięzcami zostali Sara Jezuit i Michał Adamczak.

Wielu bohaterów randkowego show szybko zyskuje popularność, ale to właśnie Nana potrafi dobrze wykorzystać swoją szansę i prężnie rozwija medialną karierę. Obecnie spełnia się jako influencerka i wokalistka. W 5. edycji "Hotelu Paradise" Majos zaśpiewała piosenkę "Ty i ja", która promowała program. Singiel okazał się hitem, więc nic dziwnego, że producenci po raz drugi zaoferowali Nanie nagranie utworu do czołówki.

Nana Majos w utworze "Rajska miłość"

Taneczny przebój "Rajska miłość" stanie się motywem przewodnim 6. edycji "Hotelu Paradise". Program można oglądać na antenie TVN 7 od poniedziałku do piątku o 20:35. Pierwszy odcinek nowego sezonu show zostanie wyemitowany 29 sierpnia.

Nana wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Sprawdź, jak brzmi "Rajska miłość" w jej wykonaniu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości