Gwiazdy

"Papiery na szczęście" wracają na ekrany. Co wydarzy się w najnowszym sezonie?

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Kto dostanie „Papiery na szczęście”?
Kto dostanie „Papiery na szczęście”?Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Wraz z końcem wakacji rozpoczyna się sezon serialowych nowości. Na ekrany powracają m.in. uwielbiane przez widzów "Papiery na szczęście". O tym, co przyniosą nowe odcinki, opowiedzieli w Dzień Dobry TVN odtwórcy kluczowych ról.

"Papiery na szczęście" - nadchodzący sezon

"Papiery na szczęście" to serial o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotykają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia stawiają czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. Jesienne odcinki popularnej produkcji to nowe perypetie znanych i lubianych bohaterów, ale też świeże, emocjonujące wątki z postaciami, które wprowadzą dodatkowy zamęt w życie rodziny Kowalczyków.

- Mamy dwoje bohaterów - Adama i Martę - na samym początku, którzy mają bardzo skomplikowaną i wyboistą drogę do siebie i kiedy ta droga, wydaje się, że w końcu stała się jedną drogą i podążają w tym samym kierunku, to pojawia się trzecia kobieta, która twierdzi, że jest w ciąży z Adamem - podsumował dotychczasowe perypetie głównych bohaterów Jakub Sasak - serialowy Adam. - Adam przeżywa przyśpieszone dojrzewanie i decyduje się na wychowywanie, swojego w sumie, dziecka - zdradził nowy wątek aktor.

Nowi bohaterowie i duże zmiany

W nadchodzacym sezonie, obok dotychczasowych bohaterów, pojawiają się nowi, a wraz z nimi ciekawe, emocjonujące wątki. Jedną z nowych postaci będzie Magda - grana przez Małgorzatę Kozłowską.

- Wraca odmieniona, bo sporo w przeszłości przeszła, ale wraca z pewną misją. (...) Obiecuję, że postać Magdy będzie bardzo wesoła, będzie taka energiczna, no i będzie się sporo działo - mówiła Kozłowska.

Czy nasi ulubieńcy w końcu otrzymają tytułowe "papiery na szczęście"? Kolejne odcinki już od 29. sierpnia na antenie TVN7.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/ Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości