Gwiazdy świętowały Dzień Matki, Celine Dion ciężko chora, nie żyje 28-letnia aktorka. Oto najważniejsze newsy piątku

Autor:
Daria
Pacańska
Tina Turner nie żyje
Tina Turner nie żyjeDzień Dobry TVN
wideo 2/23

W piątek, 26 maja świętowaliśmy Dzień Matki, a gwiazdy pochwaliły się w mediach społecznościowych rodzinnymi zdjęciami. Pojawiła się także informacja o odwołanej ze względów zdrowotnych trasie koncertowej Celine Dion. Przekazaliśmy też wiadomość o śmierci Samanthy Weinstein z filmu "Carrie", miała 28 lat. Co jeszcze wydarzyło się tego dnia?

Gwiazdy świętują Dzień Matki

26 maja to dzień, w którym macierzyństwo jest szczególnie doceniane. Z tej okazji pokazaliśmy, co na instagramowych profilach publikowały gwiazdy. Pojawiło się wiele przepięknych zdjęć, wzruszających nagrań, życzeń, podziękowań, a także szczerych przeprosin. Kto opublikował fotografie z mamami, a kto z dziećmi? Zobaczcie przegląd postów opublikowanych przez celebrytów.

Klaudia El Dursi o relacji z mamą Bożeną

W studiu Dzień Dobry TVN pojawiła się Klaudia El Dursi ze swoją mamą Bożeną. Panie opowiedziały o wspólnych podróżach, charakterologicznym i wizerunkowym podobieństwie oraz o tym, jak ich relacja zmieniała się na przestrzeni lat.

- To bardzo mnie śmieszy. Zawsze [Klaudia - przyp. red.] się buntowała, a teraz patrzę tak z boku, co ona robi i robi identycznie jak ja, także uważam, że jest bardzo podobna - powiedziała pani Bożena.

Celine Dion nie przyjedzie do Polski. Koncerty m.in. w Łodzi i Krakowie odwołane 

Celine Dion ostatecznie odwołuje wszystkie koncerty, również te w Polsce. 46 występów zaplanowanych w ramach trasy koncertowej Courage World Tour, nie odbędzie się. Wokalistka wydała oświadczenie.

- Bardzo mi przykro, że po raz kolejny was rozczarowuję. Pracuję naprawdę ciężko, aby odzyskać siły, ale koncertowanie może być bardzo trudne, nawet gdy jesteś w 100 proc. sprawny. To nie fair wobec was, że ciągle przekładamy występy i chociaż łamie mi to serce, najlepiej będzie, jeśli odwołamy wszystko teraz, dopóki nie będę naprawdę gotowa, by wrócić na scenę. Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że się nie poddaję i nie mogę się doczekać, kiedy znów was zobaczę! - Celine - napisała gwiazda.

Nie żyje Samantha Weinstein z filmu "Carrie". Miała 28 lat

Informację o śmierci Samanthy Weinstein przekazała rodzina aktorki. Kobieta od ponad dwóch lat chorowała na nowotwór. Jeszcze dziesięć dni przed śmiercią pracowała nad kolejną rolą dubbingową. - Wszyscy strasznie za nią tęsknimy - wyznał manager gwiazdy.

- Po dwóch i pół roku leczenia nowotworu, życiu wypełnionym podróżami po świecie, podkładaniem głosu pod rozmaite zwierzęta z kreskówek, tworzeniem muzyki, (...) wyrusza po kolejną przygodę - napisała w oświadczeniu rodzina Weinstein.

Poznań. Mały chłopiec biegł wzdłuż torowiska. Zaopiekowali się nim ratownicy medyczni  

Ratownicy pogotowia w Poznaniu dostrzegli i zaopiekowali się małym chłopcem, który biegł wzdłuż torowiska. Malec podróżował z mamą, ale przez przypadek wysiadł z tramwaju. Medycy opisali zdarzenie w mediach społecznościowych.

Wrocław. W okolicy placu Staszica znaleziono niewybuch

Osoby, które mieszkają w pobliżu placu Staszica we Wrocławiu, musiały opuścić swoje lokale. Podczas prac robotnicy znaleźli tam 250 kilogramową bombę lotniczą z okresu II wojny światowej.

- Funkcjonariusze chodzą od drzwi do drzwi i informują, że w związku z niewybuchem należy opuścić mieszkanie. To czasochłonny proces. Musimy jednak zrobić wszystko, żeby osoby znajdujące się w pobliżu były poinformowane o sytuacji - powiedziała st. asp. Aleksandra Freus z wrocławskiej komendy miejskiej policji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: East News, Getty Images

Pozostałe wiadomości