Gorące tematy

"Hotel Paradise" wraca na antenę TVN7. Czym zaskoczy widzów 6. edycja programu?

Gorące tematy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
"Hotel Paradise" - 6. sezon
"Hotel Paradise" - 6. sezonx-news
wideo 2/4

Miłośnicy programu "Hotel Paradise" mają powody do radości. Popularny format wraca na antenę TVN7, by ponownie rozbudzić w widzach szereg niezastąpionych emocji. Miłość czy pieniądze? Co okaże się ważniejsze dla uczestników 6. sezonu randkowego show?

"Hotel Paradise 6" - o czym opowiada program?

"Hotel Paradise" to program, obok którego trudno przejść obojętnie. Nie dziwi zatem fakt, że widzowie TVN7 z niecierpliwością oczekują na kolejną jego odsłonę. Popularny format zagości na ekranach telewizorów już w ostatnim tygodniu sierpnia, dostarczając niezastąpionej rozrywki niejednej osobie.

W 6. sezonie randkowego show z całą pewnością nie zabraknie zapadających w pamięć momentów i emocjonujących zwrotów akcji. Do luksusowej willi w Panamie po raz kolejny wprowadzą się marzący o szczęściu single, którzy pod czujnym okiem Klaudii El Dursi stawią czoła niejednemu wyzwaniu. Czy uda im się odnaleźć miłość? A może będzie im przyświecał zupełnie inny cel? Tego dowiemy się już niebawem.

Premiera programu - nowe odcinki „Hotel Paradise 6”. Gdzie oglądać?

Charyzmatyczna prowadząca, pełni energii uczestnicy i malownicze krajobrazy z całą pewnością rozpalą serca zasiadających przed telewizorami widzów, podobnie jak nowy singiel promujący "Hotel Paradise". Warto dodać, że piosenkę o wymownym tytule "Rajska miłość" wykonuje finalistka 4. edycji show, Natalia "Nana" Majos.

Nowy sezon programu "Hotelu Paradise" wystartuje 29 sierpnia 2022 roku. Premierowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 na antenie TVN7. W tym miejscu warto podkreślić, że poprzednie edycje show można obejrzeć za pośrednictwem serwisu Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości