Gorące tematy

Co za wiosna w TVN i Player.pl. Na jakie seriale i programy warto czekać?

Gorące tematy

Autor:
Daria
Pacańska
Co za wiosna w TVN i Player.pl
Co za wiosna w TVN i Player.pl Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

W programie Dzień Dobry TVN Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN oraz Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl opowiedzieli o kultowych kontynuacjach i niesamowitych nowościach, które widzowie będą mogli oglądać tej wiosny. Mocne seriale i zaskakujące programy już wkrótce w TVN i Player.pl. Czego dokładnie powinniśmy się spodziewać?

Wiosenna ramówka w TVN i Player.pl

Player.pl ten rok zaczął bardzo mocnym serialem "Behawiorysta", w którym główną rolę odgrywa Robert Więckiewicz. Produkcja powstała na bazie prozy Remigiusza Mroza.

- Dawno nie mieliśmy takiego serialu. Robert Więckiewicz nie gra za często, on troszkę nam siebie oszczędza. W dodatku Mróz, który ma już u nas fajny kącik, bo przecież mieliśmy i "Chyłkę" - ogromny sukces i znowu ogromny sukces "Behawiorysty" - podkreślił Edward Miszczak.

- Każdy serial był lepszy od poprzedniego jeśli chodzi o oglądalność - dodał Maciej Gozdowski.

Kolejnym serialem, który jest wyczekiwaną nowością na Player.pl, jest "Herkules". W roli głównej wystąpi Rafał Maćkowiak, ale ważną rolę odgrywa w nim także Weronika Książkiewicz. To będzie nietuzinkowy duet - aspirujący i nieco ekscentryczny detektyw oraz energiczna policjantka. Premiera serialu już w kwietniu.

Na Playerze pojawi się także kontynuacja takich hitów jak "Tajemnica zawodowa" czy "Nieobecni", a na antenie TVN - odnoszący wielkie sukcesy serial "Pajęczyna".

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

- My trochę odeszliśmy od takich TVN-owskich seriali - miło, sympatycznie, "Magda M.", "Kasia i Tomek". Teraz jest już trochę ostrzej, bardziej dogłębnie. Mamy dzisiaj serial, który odniósł wielki sukces w Playerze, czyli "Pajęczyna", będzie pokazywany w niedzielę na antenie TVN-u. To jest też niesamowita historia, bo Joanna Kulig bardzo rzadko występująca w serialach, historia z bardzo głębokiego PRL-u - podkreślił Edward Miszczak.

Player.pl rośnie w siłę

Player.pl to najszybciej rozwijający się serwis tego typu. Z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę. Najbardziej popularne są seriale, ale także programy stacji TVN.

Na platformie znajdują się dobre jakościowo i różnorodne treści, których najlepszym przykładem jest Player Original, czyli marka sama w sobie.

- W zeszłym roku do pakietu podstawowego dołożyliśmy ponad 200 filmów. W tym roku będzie 100 nowych filmów. W zeszłym roku włączyliśmy taki prezent, można powiedzieć na gwiazdkę, bo mieliśmy najpierw "Czarną owcę" - premiera prosto z kina w Playerze, a potem "Teściów", którzy też pobili wszystkie rekordy oglądalności w Player - dodał Gozdowski.

Razem z Ukrainą

Stacja TVN stworzyła platformę "Razem z Ukrainą", za pomocą której wszyscy Polacy, którzy chcą wesprzeć Ukrainę będą mogli się dowiedzieć, gdzie aktualnie potrzebne jest wsparcie.

- Dlatego mamy taki program, rubrykę, która będzie pojawiała się i w TVN24 i w Dzień Dobry TVN i w dziendobry.tvn.pl, gdzie będziemy pokazywać adresy, możliwości, sposoby, jednym słowem, jak na to reagować. Bardzo dużo ludzi chciałoby pomóc, ale nie wie co zrobić - podkreślił Edward Miszczak.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego:  Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości