Zwierzęta

Dziecko próbowało bawić się z lwem w ZOO. Nagranie może wyglądać niepokojąco

Zwierzęta

Autor:
Oskar
Netkowski

Uroczy maluch w jednym z ogrodów zoologicznych upatrzył sobie za obiekt zabaw ogromnego kota. Choć dziecko robiło wszystko, by przykuć uwagę lwa, ten jednak pozostawał niewzruszony. Nagranie podbija sieć.

Dziecko bawiło się z lwem

Profil "Nature Beauty" opublikował na Instagramie nagranie, na którym widać, jak dziecko próbuje bawić się z lwem. Oglądając je, możemy odczuwać niepokój, bowiem maluch zdaje się stać bardzo blisko dużego kota. Na szczęście między bohaterami nagrania obecna była szyba.

Zwierzęta

Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić
Jak pomagać zwierzętom, żeby nie szkodzić Dzień Dobry TVN
wideo 2/27

Zwierzę obserwowało zachowanie chłopca. Malec nie bał się ani trochę, wręcz przeciwnie. Co ciekawe, także zwierzę do samego końca zachowało spokój. Zresztą, spójrzcie sami:

Żyje z dzikimi zwierzętami

Scenka chłopca z lwem nie powinna aż tak szokować, biorąc pod uwagę, że istnieje mnóstwo ludzi, którym udało się oswoić dzikie zwierzęta. Jednym z nich jest Dean Schneider. Pewnego dnia rzucił wszystko, żeby założyć schronisko dla dzikich zwierząt w Afryce. Trafiają do niego wszystkie stworzenia, które potrzebują pomocy - uratowane przed kłusownikami, przemytnikami, czy po wypadkach.

Na swoim profilu Dean często publikuje zdjęcia ze zwierzętami, które znajdują schronienie w jego azylu. Chce w ten sposób uwrażliwić ludzi na całym świecie na ich trudny los.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: SOPA Images/Getty Images , Instagram/nature___.beauty

Pozostałe wiadomości