Gwiazdy

"Żona by mnie zabiła" - czego George Clooney nie może robić w domu? 

CoverVideo/x-news

Gwiazdy

"Żona by mnie zabiła" - czego George Clooney nie może robić w domu? 

CoverVideo/x-news

George i Amal Clooney poznali się w 2013 r. Od tamtej pory udało im się stworzyć zgrany, oparty na wzajemnym zaufaniu związek. Para doczekała się dwójki dzieci - bliźniaków. Wszyscy spędzają czas pandemii w domowym zaciszu. Względny spokój zagwarantował jeden zakaz, który Amal dała George'owi. Czego aktorowi nie wolno? 

Amal i George Clooney są zgranym małżeństwem - lockdown tylko to zweryfikował

Wśród gwiazd Hollywoodu trudno o lepszy przykład udanego związku. Gołym okiem widać, jak bardzo Amal i George Clooney się kochają. Oboje zresztą często podkreślają to w wywiadach. W jednym z nich - udzielonym amerykańskiemu magazynowi "W" - słynny gwiazdor zdradził, jak spędzili razem czas lockdownu. Wyjawił też, czego stanowczo zabrania mu żona. 

George Clooney realizuje się jako ojciec

W wywiadzie przedstawił swoją "pandemiczną rutynę". Aktor odnajduje się w nowej roli - jest ojcem bliźniaków, Elli i Alexandra. Dzieci urodziły się w 2017 r., a ich obecność mocno wpłynęła na to, jak wyglądał lockdown hollywoodzkiego małżeństwa. Na pytanie o to, czy podjął się jakiś nowych "pandemicznych" rodzajów hobby, George odpowiedział:

Robienie dwóch lub trzech prań dziennie, zmywanie naczyń przez cholerny cały dzień, bo dzieciaki to strasznie fleje. A poza tym, wypadałoby je też raz na jakiś czas wykąpać

A skoro wykąpać, to pewnie i przyciąć włosy?

Tego George Clooney nie może robić

Aktor przyznał, że sam ścina sobie włosy i goli się za pomocą trymera. To zrozumiale - jak pewnie dobrze pamiętamy, z wizytą u profesjonalnego fryzjera w czasie lockdownu było, mówiąc oględnie, dość trudno. Choć, jak wyjawił George: 

Ścinam włosy swoje i swojego syna. Jeśli chodzi o mnie, zawsze robiłem to sam. Moje włosy są jak słoma

Kontynuując "fryzjerski" wątek, zaznaczył jednak, że:

Nie mogę ruszać włosów mojej córki. Gdybym tak zrobił, byłbym w niezłych tarapatach. Jeśli beznadziejnie obetnę syna, trudno, odrosną mu. Ale żona by mnie zabiła, gdybym tknął się włosów córeczki

Cóż, może George Clooney odkryje w sobie powołanie do nowego zawodu? Jeśli tak, możemy zakładać, że prędzej zostanie barberem niż fryzjerem damskim - Amal na pewno na to nie pozwoli. 

Zobacz wideo: George Clooney i Amal zostali rodzicami!

Zobacz też: 

Ewa Kasprzyk i jej narzeczony dementują plotki: "Nigdy nie pracowałem w Turcji". Wiemy, gdzie para chce się pobrać

Zdjęcia córki Natalii Kukulskiej podbijają sieć. Czy 15-latka pójdzie w ślady mamy?

Maciej Dowbor odniósł się do plotek o romansie żony z Piotrem Gąsowskim. "Jak możecie! Aśka - z tym dziadem!?"

Źródło: "W" Magazine |
Co sądzisz o tym artykule?
82
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0