Gwiazdy

Zakochana Milena Sadowska wylatuje na międzynarodowy konkurs. Miss Polonia ma przed sobą wielkie wyzwanie

Gwiazdy

Zakochana Milena Sadowska wylatuje na międzynarodowy konkurs. Miss Polonia ma przed sobą wielkie wyzwanie

Milena Sadowska już niebawem wyruszy do Bangkoku, by zawalczyć o tytuł Miss Grand International. Jak wyglądają przygotowania i kto odpowiedzialny jest za kreacje? O tym Miss Polonia 2018 opowiedziała Basi Pasek.

Mielna Sadowska – przygotowania do Miss Grand International

Milena rozpoczęła przygotowania do wielkiego finału konkursu Miss Grand International. Na jakie kreacje się zdecydowała? 22-latka przyznała, że ciężko jej wybrać jedną sukienkę, gdyż każda z nich jest wyjątkowa i tworzona specjalnie z myślą o niej. Autorką wszystkich projektów jest Mariola Szynal.

- Nie wiem, na którą sukienkę się zdecydować. Jeżeli chodzi o Miss Grand International, to oni lubią, żeby noga była wystawiona, żeby się dużo błyszczało. Te sukienki muszą być naprawdę takie rzucające się w oczy – wytłumaczyła Milena.

Niebawem Polka wyleci na miesiąc do Bangkoku, gdzie zawalczy o swoje marzenia. Jak przebiegać będzie jej pobyt? Ze względu na panującą pandemię, każda z uczestniczek zaraz po przyjeździe poddana zostanie obowiązkowej kwarantannie.

Z tego co wiem, zaraz po przylocie do Bangkoku będę musiała odbyć dwutygodniową kwarantannę, będę siedzieć sama zamknięta w pokoju hotelowym przez dwa tygodnie i dopiero po tym odbędzie się dwutygodniowy konkurs

 – powiedziała.

Milena Sadowska - rozłąka z partnerem 

Basia Pasek na specjalne zaproszenie Mileny zagościła w jej domu. Miss Polonia 2018 pokazała nam swoje ukochane koty oraz przedstawiła partnera. Wybrankiem Mileny jest Emil Iman, biznesmen pracujący również w branży modelingowej.

- Jak siebie zobaczyliśmy, to tak, jakbyśmy siebie znali od zawsze - powiedział Emil Iman.

Zakochanych w najbliższym czasie czeka małe wyzwanie. Miesięczny wyjazd Mileny będzie najdłuższą rozłąką parterów.

- Łatwiej jest, jak się jest z kimś na co dzień, jak jest bliskość, dotyk. Można się przytulić. Tam dojdzie Milenie stres związany z całym przedsięwzięciem i wydaje mi się, że czasami może być dla mnie trochę złośliwa, ale już się przygotowuje na to – powiedział żartobliwie Iman. 

Milena Sadowska jest już w drodze na finał. Trzymajcie za nią kciuki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Co naprawdę wydarzyło się podczas zgrupowania Miss Generation?

Katarzyna Synowiec została Miss Nastolatek 2020. Dorota Gardias udzieliła jej cennej rady

Anna-Maria Jaromin nową Miss Polski. Strzela z broni, jeździ konno i chce pracować w policji

Reporter: Barbara Pasek
Co sądzisz o tym artykule?
65
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0