Newsy

Wznowiono śledztwo przeciwko piłkarzowi Bayernu Monachium po samobójstwie Kasi Lenhardt

Kasia Lenhardt

x-news

Newsy

Wznowiono śledztwo przeciwko piłkarzowi Bayernu Monachium po samobójstwie Kasi Lenhardt

Kasia Lenhardt

x-news

Piłkarz Bayernu Monachium Jerome Boateng może mieć problemy. Niemiecka prokuratura wznowiła przeciwko niemu śledztwo, ponieważ podejrzewa go o napaść na swą ówczesną dziewczynę, modelkę Kasię Lenhardt. Dochodzenie wznowiono po tym, jak Polka popełniła samobójstwo.

Wznowiono śledztwo przeciwko piłkarzowi Bayernu po samobójstwie polskiej modelki

Według "Bilda", Jerome Boateng jest podejrzewany o naderwanie ucha partnerki. Śledztwo w tej sprawie wszczęto w 2019 roku, lecz później je umorzono. Sprawa została ponownie otwarta tuż po tym, jak Kasia Lenhardt popełniła samobójstwo 9 lutego w swym mieszkaniu w Berlinie. Według prokuratury, powodem wznowienia dochodzenia było pojawienie się nowych informacji w toku dochodzenia w sprawie śmierci Polki.

Przeciwko 32-letniemu reprezentantowi Niemiec toczy się także postępowanie w sprawie napaści na byłą partnerkę, Sherin Senler.

Kasia Lenhardt - kim jest?

Związek Lenhardt z Boatengiem, a także ich późniejszy konflikt prowadzony m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych był żywo relacjonowany przez tabloidy. 2 lutego piłkarz ogłosił zakończenie związku.

Polska modelka zasłynęła w 2012 roku udziałem w prowadzonym przez Heidi Klum programie "German's Next Top Model”. Kasia Lenhardt zajęła wtedy czwarte miejsce.

>>> Zobacz także:

Jan Dąbrówka odziedziczył talent po rodzicach. Natalia Kukulska o muzyce syna: "Jest beztroska"

Anna Wendzikowska szczerze o depresji. "Nawet dziecko nie dawało poczucia, że jest sens we wstawaniu rano z łóżka"

Radosław Majdan o wyzwaniach, jakie miał po poznaniu żony. Małgorzata: "Dopiero po latach uświadamiam sobie, co postawiłam przed nim"

Zobacz także: Kasia Lenhardt nie żyje. Polska modelka rozstała się niedawno z piłkarzem Bayernu Monachium:

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
60
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0