Gwiazdy

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota przyznała, że to nie finały są dla niej najbardziej stresujące

Gwiazdy

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota przyznała, że to nie finały są dla niej najbardziej stresujące

Wiosenne przygotowania w TVN trwają - na antenę powracają ulubione programy widzów, w tym "Totalne remonty Szelągowskiej". Prowadząca zdradziła nam, czego możemy spodziewać się po najnowszym sezonie.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - nowe odcinki

 - Znowu mnóstwo pyłu, mnóstwo rzeczy niemożliwych i wzruszeń, historii fenomenalnych ludzi - zaprasza gwiazda. Wraz ze swoją niezastąpioną ekipą po raz kolejny będzie starała się odmienić wnętrza domów zwykłych-niezwykłych osób.  

- Myślałam, że denerwuję się tylko i wyłącznie przy finałach, a teraz się okazało, że ta niespodzianka jest najgorsza. Nasz bohater nie ma pojęcia o tym, że tego dnia, w którym wkraczamy w jego życie z kamerami, to rozpoczynamy remont - dodaje Dorota, która przyznaje, że "Totalne remonty Szelągowskiej" zupełnie zmieniły jej wyobrażenie o roli prowadzącej. 

Dorota Szelągowska o przygotowaniach do programu

Jak sama mówi, bardzo denerwuje się przed niespodziewanymi wizytami składanymi przyszłym bohaterom. To właśnie w ten sposób dowiadują się, że ich dom będzie wyremontowany - o zgłoszeniu do programu nie mają żadnego pojęcia. 

- Nie śpię poprzedniej nocy, reżyser nie śpi poprzedniej nocy, kierownik produkcji nie śpi poprzedniej nocy - wylicza i przyznaje, że każdemu z tworzącego "Totalne remonty..." zespołu zależy, by niespodzianka była, jak najbardziej udana - To wszystko jest poprzedzone niesamowitymi przygotowaniami. To coś pięknego - powiedziała prowadząca program. 

Co wzrusza Dorotę Szelągowską?

- Te historie, to otwarcie, to zaproszenie nas do czyjegoś życia - wymienia - to coś absolutnie bezcennego. Ten program pokazuje, że dobro wraca - podsumowuje. 

Nowe odcinki programu "Totalne remonty Szelągowskiej" już od 19 kwietnia o 21:30. Metamorfozy będzie można też oglądać na player.pl

Zobacz wideo: Jeden z najbardziej niesamowitych remontów z poprzedniego sezonu

Zobacz też:

Dorota Szelągowska wyprawiła córce urodziny w domu. Były balony i wyjątkowy tort

Remont Doroty Szelągowskiej nie spodobał się bohaterom programu. "To było ciężkie przeżycie"

Odpicowane mieszkanie. Tu króluje butelkowa zieleń. Jak dopasować ją do wnętrza?

Co sądzisz o tym artykule?
61
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0