Gwiazdy

Dorota Szelągowska o wyjeździe syna na studia: "Na początku codziennie były łzy i masakra…"

Dorota Szelągowska

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Gwiazdy

Dorota Szelągowska o wyjeździe syna na studia: "Na początku codziennie były łzy i masakra…"

Dorota Szelągowska

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dorota Szelągowska niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Znacznie chętniej opowiada o doświadczeniach zawodowych związanych z kolejnymi sezonami jej hitowych programów: "Dorota Was urządzi", "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Polowanie na kuchnie". Teraz zrobiła jednak wyjątek i w jednym w wywiadów zdradziła, jaką ma relację z synem po tym jak ten w ubiegłym roku wyprowadził się z domu na studia. 

Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci. Gwiazda ma trzyletnią córkę Wandę z obecnego związku i 19-letniego syna Antoniego, który jest owocem jej pierwszego małżeństwa. Chłopak nosi jednak nazwisko po drugim mężu gwiazdy, Adamie Sztabie.

Dorota Szelągowska pogodziła się z wyprowadzką syna na studia?

Zeszłej jesieni Antoni Sztaba przeniósł się z Warszawy do Łodzi, gdzie wszedł w samodzielne, dorosłe życie i rozpoczął studia aktorskie. Jak Dorota Szelągowska zniosła rozstanie z pierworodnym synem? Okazuje się, że początki nie były wcale łatwe.

- Na początku codziennie były łzy i masakra, ale w tej chwili okazało się, że można tak żyć. Szczególnie, że mój syn przekonał się, że Łódź jest blisko Warszawy i jest częstym gościem w domu – powiedziała Dorota w rozmowie z Viva.pl.

Dorota Szelągowska o rozczarowaniu syna dorosłością

Przy okazji tego wywiadu prowadząca kolejny sezon "Totalnych remontów" zdradziła też, że jej syn jest nieco rozczarowany tym, jak jego studia wyglądają w dobie pandemii koronawirusa. Okazuje się, że nastolatek zupełnie inaczej wyobrażał sobie studenckie życie:

- Rozmowa w tej chwili na temat studiowania, gdy zajęcia odbywają się online, a świat stanął na głowie, wydaje mi się bez sensu. Myślę, że te emocje i cała reszta pojawią się później. W tej chwili to jest jakiś rodzaj rozczarowania. Nie powiem, że na pewno mój syn jest rozczarowany dorosłością, ale nie chciałabym być na jego miejscu i w tym momencie rozpoczynać dorosłe życie, które nie wygląda tak jak miało wyglądać – wyznała Dorota Szelągowska.

O wyprowadzce Antoniego Dorota Szelągowska mówiła mediom już w październiku:

- Mój syn właśnie się przeprowadza do Łodzi, bo dostał się na aktorstwo w tamtejszej filmówce. Nie widzisz uśmiechu, ale jestem cholernie dumna. Po prostu jestem mamą i co mam ci powiedzieć? Dziecko mi się z domu wyprowadza! Ale najważniejsze, że poszedł za swoimi marzeniami. (…) Mieszkanie jest wynajęte, mama trochę pomaga w urządzeniu.

Trzymamy kciuki za to, żeby życie zarówno gwiazdy TVN i HGTV oraz jej syna możliwie szybko się unormowało. A przy okazji zgadujemy, że w mieszkaniu urządzonym przez projektantkę wnętrz taką jak Dorota Szelągowska chciałby zamieszkać niejeden student, prawda?

Zobacz wideo: Dorota Szelągowska wyremontowała dom wyjątkowej kobiecie

Zobacz też:

Remont Doroty Szelągowskiej nie spodobał się bohaterom programu. "To było ciężkie przeżycie"

Modny dywan może ocieplić wnętrze. "Do łask wracają te stare, babcine, które często mamy pochowane na strychu"

Dita Von Teese komentuje zarzuty wobec byłego męża Marilyna Mansona: "Nigdy bym go nie poślubiła". Kto jeszcze zabrał głos?

Źródło: Viva.pl |
Co sądzisz o tym artykule?
79
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0