Gwiazdy

Tomasz Torres i Paulina Łaba pokazali wnętrza nowego domu. "Jesteśmy miłośnikami kolorów"

Gwiazdy

Tomasz Torres i Paulina Łaba pokazali wnętrza nowego domu. "Jesteśmy miłośnikami kolorów"

Tomasz Torres i Paulina Łaba od sześciu lat tworzą szczęśliwy związek. Perkusista zespołu Afromental i aktorka nieustannie się wspierają i są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Kilka tygodni temu ich relacja weszła na kolejny poziom, gdyż wprowadzili się do swojego nowego domu. W Dzień Dobry TVN para pokazała jego wnętrza.

Tomasz Torres i Paulina Łaba o swoim związku

Tomasz i Paulina pobrali się w święta Bożego Narodzenia w 2019 roku w Tanzanii, na Zanzibarze. Uroczystość była tylko przypieczętowaniem ich trwającego od kilku lat związku. Wiadomo bowiem, że są ze sobą niezwykle szczęśliwi i bardzo się kochają.

Małżeństwo to jest takie tylko "przybicie", żeby reszta świata wiedziała, że rzeczywiście to jest oficjalne i legalne. A to, że jest na poważnie, to ja nawet wiedziałem przed tym ślubem. Wydaje mi się, że się tak dobraliśmy super, że nikt nikogo nie goni za to, że jakieś naczynia są i leżą - opowiadał Tomek Torres w Dzień Dobry TVN.

Są dla siebie ogromnym wsparciem i rzadko się kłócą. Mówią, że dzielą się swoimi zadaniami i np. Tomek najczęściej robi śniadania, ale obiady należą już do Pauliny, bo perkusista jest słabym kucharzem.

My mamy też taką niepisaną umowę, że to jest bardziej związek partnerski i my po prostu dzielimy się tymi obowiązkami - zdradziła Paulina Łaba-Torres.

Mają też świetny kontakt ze swoimi rodzinami. Gdy się razem spotykają, jest bardzo radośnie.

- Jak mieliśmy takie wspólne spotkanie naszych dwóch rodzin, (...) to w ruch poszły instrumenty, muzyka właśnie... Moja rodzina też jest muzyczna, więc tam był ogień - dodała artystka.

Dom Tomasza Torresa i Pauliny Łaby

Niedawno, bo zaledwie 3 miesiące temu, państwo Torres przeprowadzili się do swojego nowego lokum. Jeszcze się urządzają, ale już uwagę zwracają nietypowe i oryginalne elementy wystroju wnętrz w ich domu - np. misy w salonie.

- Moja nowa zajawka, misy tybetańskie, które bardzo pomagają przy np. medytacji, w takim wyciszaniu się - tłumaczył w naszym programie Tomek.

Nie da się przeoczyć barwnej grafiki wykonanej przez fankę zespołu Afromental, którą muzyk wręczył Paulinie z okazji 10-lecia znajomości. Główne miejsce w salonie zajmują także złote płyty.

- Trudno mi powiedzieć, z której jestem najbardziej dumny, bo każda niesie jakąś historię. No wiadomo, że mój zespół Afromental jest najbliższy mojemu sercu, ale też współpraca ze Sławkiem Uniatowskim to jest coś, co mnie bardzo cieszy - powiedział Tomasz Torres.

W kluczowym miejscu znajdują się również obrazy przedstawiające podobizny Fridy Kahlo i Davida Bowiego.

- Niesamowita jest historia, dlatego że te obrazy namalowała nasza przyjaciółka - malarka, artystka Ula. Ale dlaczego akurat właśnie tak kolorystyczne? Właśnie dlatego, że my jesteśmy miłośnikami kolorów i w naszym domu musieliśmy mieć jakiś akcent kolorowy, a że to są jeszcze artyści, więc tym bardziej tutaj pasują do nas i do naszej przestrzeni - opowiadała Paulina.

Więcej o nowym domu Tomasza i Pauliny dowiesz się oglądając nasze wideo.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
55
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0