Afromental

  Afromental

  Zespół Afromental napisał piosenkę do komedii romantycznej "Kobieta sukcesu". Utwór nosi tytuł "Zaufaj". Grupa zagrała go na scenie Dzień Dobry TVN.

  W Dzień Kobiet do kin weszła komedia romantyczna Kobieta sukcesu. Jedną z ról zagrała w filmie Paulina Gałązka. W jaką postać się wcieliła? Czy to była pierwsza komedia romantyczna, w której zagrała? Piosenkę do Kobiety sukcesu napisał i zaśpiewał zespół Afromental. Nosi ona tytuł "Zaufaj". Czy przy jej tworzeniu dostali wolną rękę? Aktorkę i grupę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Aleksander Milwiw-Baron z Afromental spotkał się w Londynie z reporterką Dzień Dobry TVN Anną Senkarą. Artysta powiedział jej o współpracy, jaką nawiązał z Hansem Zimmerem - twórcą muzyki do oscarowych produkcji. Całą rozmowę zobaczycie w sobotę w Dzień Dobry TVN.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: mistrzyni łączenia wielu obowiązków - spędziliśmy dzień z Małgorzatą Rozenek m.in. na zakupach. Oprócz tego: Baron z Afromental o współpracy z Hansem Zimmerem - twórcą muzyki do oscarowych produkcji. A także: łączą ich nie tylko więzy krwi - Jakub Józefowicz zawodowo ramię w ramię z tatą Januszem. Startujemy o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Podczas FUNtastyczneg sylwestra zorganizowanego przez TVN w Krakowie wzięło udział ponad 20 tys. osób. Bawiły się przy muzyce wielu gwiazd, wśród których byli: Afromental, Agnieszka Chylińska, Future Folk, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska, Justyna Steczkowska i Ania Wyszkoni. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zajrzał za kulisy, aby pokazać naszym widzom, co się tam działo w trakcie imprezy. A działo się :) Zobaczcie, kto tego wieczoru chciał być kanarkiem i czego wymagały gwiazdy od organizatorów koncertu.

  Czy prawdą jest, że prowadząca "You Can Dance" jest znowu zakochana? Podobno wybrankiem Patricii jest Baron z grupy Afromental. Gwiazdy zostały przyłapane przez paparazzi w restauracji w Los Angeles. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, pytając samą Kazadi, czy doniesienia kolorowej prasy są prawdziwe.

  Premiera nowej płyty "The B.O.M.B." formacji "Afromental" odbyła się 15 listopada. To już trzecia płyta zespołu, a na scenie Dzień Dobry TVN przystojniacy wykonali utwór " Simple Sounds". Który z nich, według Was, jest najprzystojniejszy?