Gwiazdy

Tak gwiazdy spędzają Tłusty Czwartek. Na słodkości skusiła się nawet Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Tak gwiazdy spędzają Tłusty Czwartek. Na słodkości skusiła się nawet Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Kamil Piklikiewicz/East News

Tłusty Czwartek dla wielu jest jednym z ulubionych dni w roku. Właśnie wtedy prześcigamy się w liczbie zjedzonych słodkości, najchętniej w formie pączków czy faworków. Na odstępstwa od diety pozwalają sobie także gwiazdy. 

W Tłusty Czwartek kolejki do cukierni ustawiają się już od wczesnych godzin porannych. Czas oczekiwania na jednego pączka może sięgać nawet kilku godzin. To właśnie dzisiaj kalorie przestają liczyć także gwiazdy,które dają się skusić na słodkości, nawet w dużych ilościach. 

Ewa Chodakowska obchodzi Tłusty Czwartek

Trenerka wszystkich Polek jeszcze niedawno głośno sprzeciwiała się jedzeniu fastfoodów i niezdrowej żywności. Dzisiaj jednak zrobiła wyjątek dla ukochanych pączków. 

Z racji tego, ze w TŁUSTY CZWARTEK, żywię się głównie pączkami .. tak odpinam szelki ... taki był warunek naszego wyjazdu ??‍♀️ TO DZIEŃ W ROKU, na który CZEKAM ?

- napisała pod zdjęciem ze słodkościami trenerka. 


Tłusty Czwartek gwiazd

Na słodkości zdecydowała się również Dorota Gardias. Prezenterka celebrację Tłustego Czwartku zaczęła z samego rana. Wtedy opublikowała zdjęcie z łóżka, na którym pozowała z tacą pełną pączków.  To się nazywa słodkie rozpoczęcie dnia! 

Tłusty Czwartek nie ominął studia Dzień Dobry TVN. U nas pączków było dzisiaj pod dostatkiem, a na skosztowanie zdecydowała się również prowadząca Gosia Ohme

Przyjemności z jedzenia nie odmówiła sobie także Odeta Moro. Jak wyznała  dziennikarka, od  kilku dni była na diecie, jednak dzisiaj... dieta się skończyła wraz z Tłustym Czwartkiem. 

Nie samymi pączkami jednak człowiek żyje, a sposobów na obchodzenie Tłustego Czwartku jest co niemiara. Alternatywne podejście do pysznego święta ma Maria Konarowska. Aktorka oraz świeżo upieczona mama stawia dzisiaj na pizzę. 

A kto powiedział, że w tłusty czwartek musisz się opychać akurat pączkami ???     W tradycji jest po prostu przyzwolenie na objadanie się, to ja dzisiaj wznoszę toast pizzą ?

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0