Gwiazdy

Syn Natalii Kukulskiej debiutuje na naszej scenie. Jaś Dąbrówka i Bogdan Sėkalski w piosence "Free Diving"

Jaś Dąbrówka / Bogdan Sėkalski - "Free Diving"

Gwiazdy

Syn Natalii Kukulskiej debiutuje na naszej scenie. Jaś Dąbrówka i Bogdan Sėkalski w piosence "Free Diving"

Jaś Dąbrówka / Bogdan Sėkalski - "Free Diving"

Jan Dąbrówka, najstarsze dziecko Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki debiutuje na scenie muzycznej. Młody artysta ma już za sobą pierwsze projekty. Wraz z rówieśnikami u szczytu pandemii wydał album "MAJAMA". Na naszej scenie zaprezentowali jeden z singli. Jak wam się podoba?

Jaś Dąbrówka rozpoczyna muzyczną karierę

Jan Dąbrówka muzykę ma we krwi. Nic dziwnego, że wychowując się w artystycznej rodzinie i 20- latka przyciągnął niesamowity świat sceny. Młodzieniec w dobie pandemii zrealizował przez Internet autorski projekt. Jaś i Bogdan Sėkalski (Maks Rzontkowski) połączyli swoje siły i zaprezentowali opowieść o trudnej długoletniej przyjaźni dwóch wyimaginowanych postaci. Jak powstały utwory?

Podczas lockdownu Bogdan i Jaś nawiązali lepszą znajomość. Artyści zaczęli wysyłać do siebie fragmenty swoich utworów. Pewnego dnia stwierdzili, że zamiast singli zaczną wysyłać sesje utworów w programie, by robić je wspólnie. 

Warstwa brzmieniowa

Po 2 miesiącach zdalnej pracy wydali "MAJAME", którą zmiksował Marcin Górny. Album łączy indie-rockowe - instrumentarium z karnawałowymi syntezatorami i bajkowymi efektami dźwiękowymi, sytuując się gdzieś między mglistym wspomnieniem a świeżym eksperymentem. Na naszej scenie artyści wykonali utwór "Freediving", który zdobył największą popularność. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Miłość i muzyka. Stanisław Bartosik w utworze "Pomiędzy"

Kasia Cerekwicka o nowej płycie i pasji, na którą znalazła czas po 30-tce. "To było moje marzenie jeszcze przed muzyką"

Paweł Tur - artysta, któremu muzyka gra w sercu od najmłodszych la

Co sądzisz o tym artykule?
68
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0