Styl Życia

Świąteczne atrakcje, integracje i zabawy 

Styl Życia

Świąteczne atrakcje, integracje i zabawy 

Wraz ze zbliżającą się Gwiazdką, wzrasta oczekiwanie świątecznych niespodzianek. Wiele firm z okazji Bożego Narodzenia oferują pracownikom bony, karty podarunkowe albo zabawy firmowe. Do wyboru jest cały wachlarz atrakcji.

Firmowe Święta

Z roku na rok coraz trudniej zaimponować pracownikom, których oczekiwania świąteczne stale rosną. Efekt wow zapewni bez wątpienia impreza w tramwaju, led show taneczno-świetlne w wykonaniu elfa albo impreza firmowa z muzyką, przekąskami i konkursami.

Myślę, że jest to fajna opcja. Pracownicy mogą zapomnieć, że jest natłok pracy, że przychodzimy, musimy wypełniać swoje obowiązki – powiedziała pracownica firmy Amazon.

Wspólna zabawa i spędzanie czasu integrują zespół, poprawiają nastawienie i tworzą rodzinną atmosferę. Duch świąt sprawia, że wszystkim jest milej i weselej, ale humor poprawiają również nagrody konkursowe, jak chociażby bony upominkowe, które można wykorzystać w zakupach świątecznych. 

Zobacz też:

Jak przystroić stół na Wigilię?

Stylizacja świąteczna plus size. Ma być na bogato

Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak pomagają bezdomnym zwierzętom. Ty też możesz!


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
90
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
31.12.2019
jaj
Elf Stefan jest ze szczecińskiej grupy "Światłogień", gdyby ktoś pytał. Pokazy światła z ich udziałem są naprawdę super do oglądania na żywo.
28.12.2019
Martyna
U nas szef się postarał i z pomocą Amer Event zorganizował świetną zabawę noworoczną. Każdy angażował sie w konkursy i dobrze się bawił. Widać, że znają się na organizacji świetnych imprez :)