Gwiazdy

Przemek Kossakowski o ważnym dla niego miejscu na ziemi. "Mieszkałem tam ponad rok, zanim zostałem celebrytą"

Przemek Kossakowski

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Przemek Kossakowski o ważnym dla niego miejscu na ziemi. "Mieszkałem tam ponad rok, zanim zostałem celebrytą"

Przemek Kossakowski

Kamil Piklikiewicz/East News

Przemek Kossakowski w swoim życiu odbył wiele niesamowitych przygód. Okazało się jednak, że szczególne miejsce w jego sercu zajmuje pewna kraina w Polsce. Mieszkał w niej przez jakiś czas i do dziś chętnie wraca w te strony. 

Podróże i przygody Przemka Kossakowskiego

Przemek Kossakowski zasłynął ze swoich niezwykłych przygód, które rozgrywały się w różnych zakątkach świat. W jego programach na antenie TTV mogliśmy zobaczyć, jak brał udział w różnych rytuałach - byliśmy nawet świadkami, jak Kossakowski dał się pochować żywcem. Owinięty folią i z maską przeciwgazową umożliwiającą oddychanie spędził ponad 40 godzin pod ziemię. Przy okazji wizyty u Kuby Wojewódzkiego, nie ukrywał, że było to dla niego trudne doświadczenie. Tematy, które realizował podczas swoich podróży, zwróciły nawet uwagę Martyny Wojciechowskiej. W "Kulisach Sławy" dziennikarka zdradziła, że niektórych wypraw nawet mu zazdrościła.

Przemek Kossakowski na Podlasiu

Jednak to nie odległe kraje, ale nasze polskie Podlasie zaskarbiło sobie miejsce w sercu Przemka Kossakowskiego. Podróżnik poświęcił tej krainie jeden ze swoich ostatnich postów na Instagramie. Przyznał, że lubi tam wracać przy różnych okazjach. Często też podpowiada osobom, z którymi pracuje nad swoimi projektami, by realizować produkcje właśnie tam.

Miejsce gdzie uciekam, aby poczuć to, co zaczęło nam umykać, kiedy zdecydowaliśmy się wybudować miasta, wierząc że da nam to szczęście. Mieszkałem tam ponad rok, zanim zostałem celebrytą, za którym chadzają paparazzi i wspominam to doświadczenie z dobrą tęsknotą

- opowiadał w poście.

Podróżnik miał okazję zetknąć się tam z trzema różnymi religiami. W miasteczku, do którego jeździł po zakupy, w bliskim sąsiedztwie, można było zobaczyć kościół i cerkiew. Z kolei w jednej ze wsi stał drewniany meczet.

To nie jest skansen, ale żywe miejsca z żywiołem, niezwykłymi ludźmi

- zachwycał się Przemek.

Do chatki na Podlasiu na randkę zabrał Martynę Wojciechowską, czym tylko mocniej podbił jej serce. Tworzą szczęśliwą parą od ponad 2 lat, a na początku 2019 roku zaręczyli się. Oboje mieli okazję poprowadzić razem tegoroczną prezentację jesienne ramówki TVN Discovery.  

Oto jak się wtedy prezentowali:

Polecamy również rozmowy z gwiazdami, które pojawią się w programach i serialach tegorocznej ramówki TVN Discovery. 

Zobacz także:

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. Znamy nietypowe imię malucha

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed lat w czerwonych rajstopach i golfie. "To były wspaniałe czasy modowego freestajlu"

Katarzyna Grochola skończyła pisać nową książkę. Jak jej twórczość odmienia życie czytelniczek?

Co sądzisz o tym artykule?
67
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0