Newsy

Powrót "Przyjaciół" na ekrany? Tak, to już pewne!

x-news

Newsy

Powrót "Przyjaciół" na ekrany? Tak, to już pewne!

x-news

"Przyjaciele" są jednym z najbardziej kultowych seriali wszech czasów. Przez 10 lat widzowie śledzili losy szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Wielu marzyło o powrocie ukochanych bohaterów na ekrany, teraz to marzenie w końcu zostanie spełnione. 

"Przyjaciele" powracają 

Dzień, na który fani "Przyjaciół" na całym świecie czekali od dawna - serial oficjalnie powróci na ekrany. W jakiej wersji, ilu odcinkach i kiedy? Tego jeszcze nie wiemy. Produkcja jednego z serwisów streamingowych jedynie potwierdziła doniesienia o powrocie serialu. Na swoim InstaStory nawiązała do tytułów odcinków programu, w tajemniczym poście napisali: "The one where they reunite", czyli "Ten, w którym ponownie się spotykają"

Serial "Friends" - obsada

Ku uciesze fanów Jennifer Aniston również potwierdziła powrót kultowego serialu. Zdradziła także, że w produkcji wystąpią wszyscy aktorzy z oryginalnej wersji programu. Na ekranie ponownie pojawią się więc: Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer oraz Matthew Perry

Ten ostatni dopiero ostatnio założył konto na Instagramie i już w pierwszym poście nawiązał do "Przyjaciół". Zobacz wideo:

Więcej:


Co sądzisz o tym artykule?
90
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0