Newsy

"Przyjaciele" znowu razem. Na Instagramie i... na ekranie?

"Przyjaciele" | x-news

Newsy

"Przyjaciele" znowu razem. Na Instagramie i... na ekranie?

"Przyjaciele" | x-news

Czy będzie kontynuacja kultowego w latach 90. amerykańskiego sitcomu? Pytania o powrót serialu "Przyjaciele" zadają sobie rzesze fanów. Jak donoszą zagraniczne media, każdy członek obsady „Przyjaciół” ma szansę zarobić ponad 2 miliony dolarów. Czy to oznacza, że "Przyjaciele" powrócą na ekrany? Wskazywać na to mogłyby również ich enigmatyczne wpisy na Instagramie, stopniowo dawkujące kolejne informacje.

"Przyjaciele" wracają w odcinku specjalnym

Serial "Przyjaciele" obchodził swoje 25-lecie kilka miesięcy temu. Jak donosi Polska Agencja Prasowa, w przygotowaniu znajduje się specjalny program.

Serial prezentował ten okres w życiu, kiedy to przyjaciele są twoją rodziną. Gdy to prawdziwa rodzina staje się rodziną, wiele relacji zmienia się w naturalny sposób, wiele aktywności z życia znika. Ale nie chcemy przy tym zrobić filmu kontynuacji w stylu "20 lat później"

- dodał David Cane, producent i pisarz, dając tym samym sygnał, że nie będzie utartych schematów w fabule, PAP.

Informacje o tajemniczej współpracy są dawkowane bardzo oszczędnie. Cyklicznie w mediach społecznościowych pojawiają się wzmianki o tym, że obsada serialu "Przyjaciele" pracuje nad kolejną wspólną akcją. Najnowsze pogłoski mówią o tym, że wszyscy z obsady wezmą udział w odcinku specjalnym. Status projektu był przez wiele tygodni oceniany, jako potencjalna możliwość. Trwał impas decyzyjny, do momentu, w którym na początku lutego Matthew Perry na Twiterze opublikował tajemniczy wpis i po raz kolejny podsycił ciekawość fanów sitcomu.

Nadchodzi wielka wiadomość...

- napisał Perry.

Rekordowe gaże

Jak czytamy na Buisness Insider Nordic, aktorzy otrzymali propozycję 1 miliona dolarów, ale ją odrzucili. Była to kwota wynagrodzenia, jaką otrzymali za realizację ostatnich dwóch sezonów (jak na 2000 rok były to dość wysokie sumy jak na pensje telewizyjne). Jednocześnie serwis spekuluje, że specjalnością byłaby „retrospekcja i wywiady z obsadą”, a nie nowy odcinek. Potencjalnym gospodarzem jest Ellen DeGeneres. Koszt wydarzenia specjalnego szacowany jest na 20 mln dolarów.

Matthew Perry założył konto na Instagramie

W październiku Jennifer Aniston, serialowa Rachel Green założyła konto na Instagramie. Platforma przeżyła prawdziwe oblężenie, kiedy opublikowała swój pierwszy post, na którym pozowała z obsadą serialowych "Przyjaciół".  W instagramowym wpisie Aniston oznaczyła  gwiazdy: Courteney Cox, Lisę Kudrow, Davida Schwimmera i Matta Le Blanca, ale ... poza jedną osobą! Matthew Perry , serialowy Chandler Bing założył swoje konto dopiero teraz!

50-latek był jedynym członkiem słynnego sitcomu, który nie pojawiał się na tej platformie mediów społecznościowych. W momencie, gdy postanowił jednak założyć swój profil, to w ciągu zaledwie kilkunastu godzin od zaistnienia Perry zgromadził 1,9 miliona obserwujących! Na jego profilu na Instagramie nie zostało opublikowane jeszcze żadne zdjęcie. Czy pobije rekord Jennifer Aniston, która obecnie ma już 27 milionów obserwujących? Kiedy aktorka opublikowała zdjęcie z serialową ekipą, obejrzało je niemal 5 milionów internautów!

W nawiązaniu do sceny z serialu "Przyjaciele", w której Phoebe obserwuje Chandlera i Monikę przez okno mieszkania Rossa, Lisa Kudrow (Phoebe Buffay) powitała na Instagramie swojego serialowego kolegę:

W końcu! Yey! Nie mogę uwierzyć WŁASNYM OCZOM! Witaj na Instagramie Matthew Perry

– napisała Lisa Kudrow w swoim najnowszym wpisie.

„Przyjaciele” to amerykański serial komediowy o grupie nowojorskich przyjaciół mieszkających na Manhattanie. Serial był emitowany latach 1994-2004 i wyświetlany w blisko 100 krajach. Ostatni odcinek w Stanach Zjednoczonych obejrzało 51,1 mln widzów. Podczas dziesięciu lat produkcji otrzymał 7 nagród Emmy, Złoty Glob, dwie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych oraz 56 innych nagród i 152 nominacje.

Matthew Perry założył konto na Instagramie. W ciągu jednego dnia zyskał ok 1,6 mln followersów | x-news

ZOBACZ także:

Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0